Ierīkots putnu vērošanas tornis pie Babītes ezera

1 komentārs
Ierīkots putnu vērošanas tornis pie Babītes ezera
DMITRIJS SUĻŽICS/F64

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA “Lāči” ierīkojis putnu vērošanas torni pie Babītes ezera, atklāja kompānijā.

“Lāči” pārstāvji norādīja, ka no pagājušās nedēļas apmeklētājiem pieejamas maizes ceptuves “Lāči” teritorijā ierīkotais putnu vērošanas tornis, uz kuru ved īpaši izveidota pastaigu taka. Tornīša augstums ir deviņi metri un no tā ar tālskati iespējams vērot apkārtnē dzīvojošos putnus

Kā skaidroja kompānijā, kopumā Babītes ezerā un tā apkārtnē novērotas gandrīz 200 dažādas putnu sugas. Ezera apkaimē ligzdo aptuveni 35 līdz 40 sugu putni, tai skaitā arī 15 Eiropā apdraudētas putnu sugas.

Lai atpazītu putnu sugas, “Lāči” ir izveidojis arī informatīvo materiālu ar putnu attēliem un īsu aprakstu.

Putnu vērošanas torni varēs apmeklēt gan individuāli, gan nelielās grupās, tāpat arī būs iespējams rezervēt ekskursiju ar gidu, kā arī noīrēt tālskati putnu vērošanai.

Plānojot apmeklējumu, kā arī pastaigas laikā “Lāči” aicina ievērot pandēmijas laikā noteiktos ierobežojumus un drošības noteikumus. Sīkāka informācija pieejama kompānijas oficiālajā tīmekļvietnē.

Jau ziņots, ka “Lāči” 2019.gadā strādāja ar 8,646 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4% vairāk nekā gadu iepriekš. Vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 46% – līdz 239 816 eiro.

Kompānija reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 961 860 eiro. “Lāči” vienīgais īpašnieks ir Normunds Skauģis.

1 komentārs