1 komentārs

Iepļaukāt grūtnieci, ja viņa izraisījusi avāriju, vai piekaut riteņbraucēju, kurš ir iekāpis sabiedriskajā transportā ar savu braucamrīku. Šādas neadekvātas agresijas izpausmes mūsu valstī, diemžēl, nav reta parādība. Kas izraisa līdzcilvēkos šādu agresivitāti un kāpēc tā rodas?

Savā mūžā cilvēki bieži sastopas ar dažādām agresijas izpausmēm. Ģimenē, sabiedriskās vietās un darba kolektīvos, uz ielas, pie auto stūres. Sākumā to mēģina noslāpēt, nerisinot un nedomājot par iemesliem, bet sakrājoties, pietiekot ar nelielu pilienu, lai uzsprāgtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašāk – 900 sekunžu sižetā!

TOP komentāri

  • Kainšvainlībtdihs
    0 0 0

    Kainšvainlībtdihs

    pēc 90 gada vecāki mazāk veltīja laiku bērniem, un viņu audzināšanai, palielinājās bērniem tiesības, bet pienākumi samazinājās. Rezultātā ir pilns ar cilvēkiem, kuriem ir izkropļotas vērtības, principi, uzvedības shēmas.
    Agresija ir primitīvu pērtiķu pazīme. Nekļūt par cilvēku, ir katra indivīda izvēle. Agresijas palielināšanās, ir signāls par sabiedrības degradāciju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl