Ieplāno dienu kopā ar ģimeni un draugiem “Kalniešu spēlēs”!

0 Komentāru

2018. gada 8. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Siguldas Svētku laukumā norisināsies biedrības ”Cerību spārni” organizēts labdarības pasākums “Kalniešu spēles”, kurās kopā ar ģimeni un draugiem būs iespējams piedalīties dažādās sportiskās jautrības disciplīnās, lai ienākumus ziedotu cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. “Kalniešu spēļu” goda patroni ir olimpiešu Dukuru ģimene.

Jau nedēļu pēc 1. septembra, sestdien, 8. septembrī, plkst. 12.00 jau piekto reizi Siguldas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz sportisku labdarības pasākumu “Kalniešu spēles”, lai, kopā sportojot un atpūšoties, rastu iespēju palīdzēt cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

“Kalniešu spēlēs” aicināts piedalīties ikviens – vai nu individuāli, vai veidojot četru cilvēku komandu. Savas spējas varēs izaicināt spēka, jautrības, veiklības un atjautības disciplīnās, sacenšoties arī par vērtīgām balvām. Paralēli notiks atrakcijas bērniem, radošās darbnīcas, muzikāli priekšnesumi un amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

Dalība “Kalniešu spēlēs” ir par maksu – ziedojumu. Individuālajiem dalībniekiem 5 eiro, komandām 20 eiro. Labdarības pasākumā Kalniešu spēles savāktie līdzekļi no dalības maksām – ziedojumiem tiks novirzīti biedrības “Cerību spārni” sociālā atbalsta centram “Cerību māja”.

Labdarības pasākuma “Kalniešu spēles” goda patroni jau piekto gadu ir olimpiešu Dukuru ģimene, kas par ”Kalniešu spēlēm” saka tā: ”Mums ir patiess prieks Siguldā piedalīties šādā pasākumā, kas apvieno aktīvi pavadītu dienu un labu darbu darīšanu. Esam lepni, ka Siguldā ir šāds pasākums, kur jau piekto gadu pulcējas gan ģimenes, draugi gan uzņēmumu darbinieki, lai darītu labus darbus un radītu iekļaujošu, tolerantu sabiedrību”.

Kalniešu spēļu dalībnieki aicināti pieteikties pasākuma norises dienā pasākuma informācijas teltī. Vairāk uzzini šeit!

0 Komentāru