Iepērcies un ziedo! Vairāk nekā 100 produktu ar īpašo “Eņģeļi pār Latviju” uzlīmi dod iespēju palīdzēt

1 komentārs
Iepērcies un ziedo! Vairāk nekā 100 produktu ar īpašo “Eņģeļi pār Latviju” uzlīmi dod iespēju palīdzēt
RIMI

Sirsnīgākā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” aicina iedzīvotājus kļūt par bērnu sargeņģeļiem, dāvinot to, kas patiesi svarīgs – iespēju būt veselam un laimīgam.

Akcijas laikā saziedotie līdzekļi sniegs palīdzību bērniem, nodrošinot terapijas, medikamentus, palīglīdzekļus, aparatūru, kā arī inovatīvo ārstniecību un palīdzību ārkārtas gadījumos.

Ziedot iespējams Bērnu slimnīcas fondā mājaslapā “bsf.lv“, izmantojot ziedojumu kastītes “Rimi” un “Supernetto” veikalos, ziedojot “MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv“,  zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro) vai arī iegādājoties akcijas preces “Rimi” un “Supernetto” veikalos līdz 31.decembrim.

Ieskaties! Iegādājoties šīs akcijas preces, daļa summas tiek ziedota, lai palīdzētu smagi slimu bērnu ārstēšanā.

Labdarības akcija norisinās no 20. novembra līdz 31. janvārim. Taču 23. decembrī kanālā LNT skatītājus sagaida akcijas īpašais Ziemassvētku koncerts.

TOP komentāri

  • skorpioms
    0 0 0

    skorpioms

    Latvijā vienīgā ražošana skaitās LIELVEIKALI.....jeb Latvijas ekonomika balstās uz PĒRC UN PĀRDOD......Tā ka ja Latvijas legālais bandītu bizness ...tas ir politiķi....GRIB IZDZĪVOT.......tad jāreklamē........PĒRCIET UN ZIEDOJIET.......jo valsts nevar nodrošināt pašus neaizsargātos,bet NODROŠINA AR VISU PAŠUS BAGA'TĀKOS.....UN IETEKMĪGĀKOS......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl