2 komentāri

Laiks, kad populārākā iepazīšanās vieta bija deju placis vai zaļumballe, jau sen ir aiz muguras – tagad plaukst un zeļ iepazīšanās internetā, turklāt, kā liecina raidījuma Bez Tabu veiktā izpēte, iepazīšanās internetā var vainagoties arī ar kāzām un nopietnām attiecībām.

Iepazīties tagad var tādās vietnēs kā otrapuse.lv, iepazīties.lv; iepazīšanās.lv; iepazīšanās_internetā.lv; iepazīšanāsportāls.lv utt., noskaidroja raidījums Bez Tabu. Ir mājaslapas, kur iepazīstas seniori, ir vietnes, kurās sola palīdzēt sameklēt dzīvesdraugu ārzemēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā liecina iepazīšanās portālu informācija, Latvijā šo iespēju ik mēnesi izmanto desmitiem tūkstošu cilvēku. Daudziem tūkstošiem tas arī izdodas.

Piemēram, pāris Normunds un Līga, kas nu jau ir precējušies, raidījumam Bez Tabu atzinuši, ka viņi iepazinušies tieši internetā. ”Līga sociālajā tīklā zem profila bildes bija uzrakstījusi, ka meklē draugu. Mums bija daži kopīgi draugi, es ieraudzīju šo uzrakstu un tikpat vienkārši arī uzrakstīju viņai vēstuli – vai varu pieteikties?” atceras Normunds. Līga atzīst, ka attiecību sākumā nozīmīgu lomu spēlējusi Normunda neatlaidība un centība. Sieviete atzīst, ka uz sludinājumu atsaukušies daudzi – aptuveni 50 cilvēki, taču drīz vien viņai kļuvis skaidrs, ar kuriem ir vērts turpināt saraksti.

Tiem, kas meklē nopietnas attiecības, internetā esot jāiet ar līkumu tādām vietnēm, kur partneri var atrast vien īslaicīgām attiecībām – seksam, brīdina Bez Tabu. Tādu vietņu Latvijā netrūkst, taču tās var visai viegli atšķirt no pārējām, kaut vai palūkojoties uz tur ievietoto fotogrāfiju raksturu.

Psihoterapeite Maija Ozoliņa atzīst, ka iepazīties internetā var būt vieglāk, piemēram, tiem cilvēkiem, kas citādi neuzdrīkstētos izlikt sevi uz ”tirgus plača” aktīvākai darbībai. Savukārt internetā, iespējams, ir vieglāk par sevi pastāstīt un raksturot savas labās īpašības.

Skaties video!

TOP komentāri

 • kukulis
  +1 +1 0

  kukulis

  Policija neko nedara un algu gaida!Pieraduši pie kukuļiem un viss.
 • Latvietis
  0 0 0

  Latvietis

  Celu policijai ir ir daudz darba .....autovaditaji vairs reti gadas tad sakusi karstit tikai vecas tantites un puiselus ar velosipediem jo pasi ir aizmirsusi savu bernibu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl