Ielu muzikants, aizstāvot savu muzicēšanas vietu, gatavs ”sadot pa degunu”

2 komentāri

Rīgas domē nav pieņemti noteikumi, kas ietekmētu vai reglamentētu, kā ielu muzikanti var sadalīt laikus, lai spēlētu pilsētas ielās. Tas ielu muzikantiem liek cīnīties par vietām, kur muzicēt.

Bez Tabu devās Rīgas ielās eksperimentā, lai pārliecinātos, cik viegli mūziķiem atrast vietu, kur muzicēt. Tika izvēlēts tunelis no Centrālās stacijas uz lielveikalu Stockmann. Bez Tabu žurnālists uzreiz saņēma aizrādījumu, ka šī vieta ir aizņemta un nebūs nekādas spēlēšanas. Tomēr, ignorējot prasību, Bez Tabu žurnālists nodevās kaislīgai muzicēšanai, un jau pēc acumirkļa viņa konkurents bija gatavs agresīvi aizstāvēt ”savu skatuvi”.  Izvēle pavisam vienkārša – vai nu Bez Tabu žurnālists aizvācas, vai arī ”dabū ar saksofonu pa degunu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, tuvākajos gados nekas šajā jomā nemainīsies. ”To arī grūti no malas regulēt. Ja ir kādi krimināli zemteksti, tad, protams, kā jebkuram šiem muzikantiem ir jāvēršas pie policijas. Citādāk to nevar atrisināt,” stāsta Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidausks.

Savukārt Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Inese Krieviņa, runājot par ielu muzikantu muzicēšanu, norāda: ”Sūdzības parasti ir tādas, ka nepatīk skaņa, ir skaļi, traucējoši.”

Pagājušā gada laikā saņemtas 68 sūdzības par Vecrīgas ielu muzikantiem, tikpat par muzikantiem centra rajonā.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • Džokers
  0 0 0

  Džokers

  Lai spēlē un nopelna savu kapeiciņu, viņi jau neskrien virsū un neņem nost cilvēkiem naudu, bet strādā, lai ko nopelnītu. Sūdzās jau tie kam skauž, ka kāds var tā ko nopelnīt un nervozie čīkstekļi kam visa pasaule traucē dzīvot.
 • nezinams
  0 0 0

  nezinams

  Tas vel krievu ietekmes un vadisana,kas drikst unkas nedrikst spelet tuneli.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl