Ielu muzikanti tuneļos spēlē iepriekš sarunātos laikos

Komentāri

Izrādās, ka jaunietim, kurš ar savu ģitāru vēlas pamuzicēt ielā, tas nemaz nav tik vienkārši – piemēram, tuneļos, kur gan laba akustika, gan cilvēku plūsma, muzicēšanas laiki jau iepriekš strikti sadalīti, noskaidroja raidījums Bez Tabu.

Tiesa gan, ielu muzikants ar bagātīgu pieredzi – Kristaps Miezis – gan noliedz, ka tuneļos un citās izdevīgās muzicēšanas vietās valdītu kāda “mafija”. Gluži vienkārši, lai nebūtu tā, ka tunelī spēlē uzreiz divi cilvēki vai arī tas gluži vienkārši stāv tukšs un neizmantots, mūziķi savā starpā vienojas par laiku. Spēlētgribētāju ir tik daudz, ka bieži vien izdevība pamuzicēt nerodas pat vairākas dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl