Komentāri
Ielu kaķu dzīve Rīgā un viņu “iepozēšana” fotokamerai izpelnās pasaules mediju uzmanību; Skaties FOTO!
Foto: Cat Care Community

Ne visiem kaķiem ir mājas, un pat ne visi nonāk patversmē, kur var dzīvot siltumā un pabaroti. Daudzi jo daudzi minči dzīvo uz ielas… Organizācija “Cat Care Community” īstenojusi projektu, kura mērķis ir pievērst uzmanību ielas kaķiem, pastāstīt šo pūkaiņu dažādos stāstus un pievērst sabiedrības uzmanību šai problēmai.

“Cat Care Community” biedri pēdējo gadu ir pavadījuši, fotografējot un palīdzot ielu kaķiem atrast patiešām mīlošus saimniekus un jaunas mājas. Fotografēt ielas kaķi ir bijis galvenais uzdevums, lai parādītu pasaulei, ka katram kaķim ir arī savs stāsts, stāsta organizācijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Daudzi cilvēki apgalvo, ka ielas kaķi nav droši cilvēcei, bet ir dažādas “Noķer, sterilizē, atlaiž” programmas, kas lieliski darbojas un palīdz kontrolēt populāciju un veselības problēmas ielas kaķiem. “Ko jūs domājat par ielu kaķiem? Vai tu vari palīdzēt ko mainīt?” – jautājumus sabiedrībai uzdod biedrība.

Rīgas dzīvnieku aizstāvju akcijai uzmanību pievērsuši arī pasaules mediji.

Skaties FOTO – ielas kaķi Rīgā!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl