Komentāri
Ielu kaķu dzīve Rīgā un viņu “iepozēšana” fotokamerai izpelnās pasaules mediju uzmanību; Skaties FOTO!
Foto: Cat Care Community

Ne visiem kaķiem ir mājas, un pat ne visi nonāk patversmē, kur var dzīvot siltumā un pabaroti. Daudzi jo daudzi minči dzīvo uz ielas… Organizācija “Cat Care Community” īstenojusi projektu, kura mērķis ir pievērst uzmanību ielas kaķiem, pastāstīt šo pūkaiņu dažādos stāstus un pievērst sabiedrības uzmanību šai problēmai.

“Cat Care Community” biedri pēdējo gadu ir pavadījuši, fotografējot un palīdzot ielu kaķiem atrast patiešām mīlošus saimniekus un jaunas mājas. Fotografēt ielas kaķi ir bijis galvenais uzdevums, lai parādītu pasaulei, ka katram kaķim ir arī savs stāsts, stāsta organizācijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Daudzi cilvēki apgalvo, ka ielas kaķi nav droši cilvēcei, bet ir dažādas “Noķer, sterilizē, atlaiž” programmas, kas lieliski darbojas un palīdz kontrolēt populāciju un veselības problēmas ielas kaķiem. “Ko jūs domājat par ielu kaķiem? Vai tu vari palīdzēt ko mainīt?” – jautājumus sabiedrībai uzdod biedrība.

Rīgas dzīvnieku aizstāvju akcijai uzmanību pievērsuši arī pasaules mediji.

Skaties FOTO – ielas kaķi Rīgā!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl