Ieilgušo remontu dēļ haoss Rīgas ielās turpināsies vēl vismaz nedēļu

3 komentāri
Ieilgušo remontu dēļ haoss Rīgas ielās turpināsies vēl vismaz nedēļu
Paula Čurkste / LETA

Jaunā mācību gada pirmā nedēļa noslēgusies. Rīgā satiksmes ziņā tā nebija viegla. Pašvaldības solījums ielu remontus laikus pabeigt netika turēts. Un, īpaši Rīgas centrā, autovadītāji rīta un vakara stundās spiesti nīkt sastrēgumos. Arī daudzas ietves joprojām nav pabeigtas. Atbildīgie skaidro, ka šo nedienu iemesls ir dažādas tehniskas ķibeles. 

Šī vasara Rīgas ielu remonta ziņā autovadītājiem ir viena no nepatīkamākajām pēdējo gadu laikā. Tostarp joprojām tiek turpināts pērn iesāktais Brīvības ielas remonts. Rīgas mērs Nils Ušakovs iepriekš solīja, ka darbi tiks pabeigti līdz 1. septembrim, taču iekļauties termiņos kārtējo reizi nav izdevies.

Šobrīd tiekot darīts viss iespējamais, lai remontus pēc iespējas ātri pabeigtu, vienlaikus noformēti vairāk nekā 20 aktu par dažādiem būvnieku pārkāpumiem. Pilnīgi visus darbus jaunajos termiņos pabeigt gan neizdosies. Tostarp Valdemāra ielā gājēju ietvju remonts ilgs līdz septembra beigām. Ielās sastapto rīdzinieku viedoklis par ieilgušajiem remontiem dalās.

Rīgas mērs Nils Ušakovs komentāram par situāciju ar ielu remontiem laiku atrast nevarēja, savukārt par satiksmes jomu atbildīgās komitejas vadītājs pašvaldības vainu termiņa nobīdē nesaskata.

Jāpiebilst, ka ar pamatīgām neērtībām rīdziniekiem jārēķinās arī nākamgad, kad tostarp plānota Krasta ielas seguma maiņa un Salu tilta remonta otrā kārta.

3 komentāri