Ieilgušo remontu dēļ haoss Rīgas ielās turpināsies vēl vismaz nedēļu

3 komentāri

Jaunā mācību gada pirmā nedēļa noslēgusies. Rīgā satiksmes ziņā tā nebija viegla. Pašvaldības solījums ielu remontus laikus pabeigt netika turēts. Un, īpaši Rīgas centrā, autovadītāji rīta un vakara stundās spiesti nīkt sastrēgumos. Arī daudzas ietves joprojām nav pabeigtas. Atbildīgie skaidro, ka šo nedienu iemesls ir dažādas tehniskas ķibeles. 

Šī vasara Rīgas ielu remonta ziņā autovadītājiem ir viena no nepatīkamākajām pēdējo gadu laikā. Tostarp joprojām tiek turpināts pērn iesāktais Brīvības ielas remonts. Rīgas mērs Nils Ušakovs iepriekš solīja, ka darbi tiks pabeigti līdz 1. septembrim, taču iekļauties termiņos kārtējo reizi nav izdevies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd tiekot darīts viss iespējamais, lai remontus pēc iespējas ātri pabeigtu, vienlaikus noformēti vairāk nekā 20 aktu par dažādiem būvnieku pārkāpumiem. Pilnīgi visus darbus jaunajos termiņos pabeigt gan neizdosies. Tostarp Valdemāra ielā gājēju ietvju remonts ilgs līdz septembra beigām. Ielās sastapto rīdzinieku viedoklis par ieilgušajiem remontiem dalās.

Rīgas mērs Nils Ušakovs komentāram par situāciju ar ielu remontiem laiku atrast nevarēja, savukārt par satiksmes jomu atbildīgās komitejas vadītājs pašvaldības vainu termiņa nobīdē nesaskata.

Jāpiebilst, ka ar pamatīgām neērtībām rīdziniekiem jārēķinās arī nākamgad, kad tostarp plānota Krasta ielas seguma maiņa un Salu tilta remonta otrā kārta.

TOP komentāri

 • s
  0 0 0

  s

  RD var pārmest solījumu došanu un nepildišanu,nesaprotu, kādēļ ar mašinām jālaužas būvlaukumā,ja noteikti jābrauc, brauc pa citām ielām, netraucē strādniekiem.Izskatas, ka rīdzinieki brauc ar mašīnu pat tur, kur kungs ar kājām gāja.Uz darbu pat dažus km drīkst paiet kājām.
 • Arturs Kasuba
  0 0 0

  Arturs Kasuba

  Jautajuma raksta autoriem...pa kuru laiku, lai taisa celus, lai visiem izdabatu jeb labak ir braukt kamer caurumus izbrauks asfalta...debilakie propogandu raksti...jums studenti automehaniki par zurnalistiem piestrada...nekadas domas tikai kritika ..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl