Iedzīvotājus aicina būt atbildīgiem un novērst Covid-19 izplatīšanos

Ņemot vērā straujo slimības izplatīšanos, speciālisti vēršas pie sabiedrības ar lūgumu ievērot valstī noteiktās prasības, lai pēc iespējas ātrāk pārrautu slimības izplatīšanos un pēc trim nedēļām varētu mīkstināt ierobežojumus.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • ibis
 • Maris Ungurs
 • Nelda Cielena

  Nelda Cielena

  Tas jāprasa valdībai pārtraukt izplatīt viltus informāciju par to kas nav un covid pazudīs
 • Zenta Klaipa

  Zenta Klaipa

  Jā,un tad tas vīruss pazudīs?! Muļķībai tiešām robežu nav😡
  • Edgars Oliņš

   Edgars Oliņš

   Zenta Klaipa Pavasarī, var teikt, ka vīruss daudz kur, un pie mums gandrīz pazuda. Tāpat notiks arī ar šo uzliesmojumu. Vajag vilkt laiku, lai pēc iespējas mazāk cilvēku saslimst...vai, nedod Dievs - nomirst. Un tad atliek gaidīt vakcīnu.
  • Zenta Klaipa

   Zenta Klaipa

   Edgars Oliņš Vajag rīkoties saprātīgi,vīruss nekur nepazudīs,uzkurinātā histērija nepalīdzēs,būtu jārisina jautājums kā inficētos izolēt nevis visiem aizliegt visu,it sevišķi,ja skaidrs,ka maska nepasargā,ja jūties slims,sēdi mājās,jo zāļu taču nav. Kas attiecas uz vakcīnu,tad ir vajadzīgi gadi,lai to daudz maz efektīgu izgudrotu,vīruss mainās daudz ātrāk nekā vakcīnas piemērošana,manuprāt,drošākais līdzeklis ir cilvēka imunitātes stiprināšana,bet pašreiz pieņemtie lēmumi to nekādi neveicina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!