Iedzīvotāju aktīvais balsojums internetā liek nojaukt graustu Pētersalā

Komentāri

Tuvākā pusgada laikā Rīgā tiks nojaukts pirmais grausts, par kura nojaukšanu iedzīvotāji nobalsojuši īpaši izveidotā interneta vietnē grausti.riga.lv.

Kopumā par konkrēto graustu Vēžu ielā, Pētersalā, nobalsojuši vairāk nekā 270 iedzīvotāju, kas vēlējās šā grausta nojaukšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aleksandrs, Rīgas iedzīvotājs:

Jā, es nobalsoju. Tur visu laiku ir kaķi, netīrumi. Es gribētu, lai to visu nojauktu, jo tas reāli nepatīk. Tas būs ļoti labi, gribu, lai viss ir tīri un kārtīgi, jo tagad šeit visapkārt ir miskaste, ja godīgi.

Grausta īpašniece patlaban dzīvo ASV, taču viņai uzdots ēku nojaukt sešu mēnešu laikā. Ja šajā pusgadā tas netiks izdarīts, nojaukšanas darbus veiks Rīgas pašvaldība, izmaksas piedzenot no īpašnieka.

Šādu lēmumu šonedēļ ir pieņēmusi Rīgas dome. Bieži vien pēc tāda lēmuma pieņemšanas ēku īpašnieki sāk rīkoties, liecina pašvaldības amatpersonu pieredze.

Tīmekļa vietnes grausti.riga.lv apmeklētājiem joprojām ir nodrošināta iespēja balsot par, viņuprāt, prioritāri sakārtojamu vidi degradējošu būvi. Bez grausta Vēžu ielā šobrīd iedzīvotāji visaktīvāk balso par graustiem Cēsu ielā 37 un Bauskas ielā 166.

Skaties video!

Lasi vēl