Iedzīvotāju aktīvais balsojums internetā liek nojaukt graustu Pētersalā

Komentāri

Tuvākā pusgada laikā Rīgā tiks nojaukts pirmais grausts, par kura nojaukšanu iedzīvotāji nobalsojuši īpaši izveidotā interneta vietnē grausti.riga.lv.

Kopumā par konkrēto graustu Vēžu ielā, Pētersalā, nobalsojuši vairāk nekā 270 iedzīvotāju, kas vēlējās šā grausta nojaukšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aleksandrs, Rīgas iedzīvotājs:

Jā, es nobalsoju. Tur visu laiku ir kaķi, netīrumi. Es gribētu, lai to visu nojauktu, jo tas reāli nepatīk. Tas būs ļoti labi, gribu, lai viss ir tīri un kārtīgi, jo tagad šeit visapkārt ir miskaste, ja godīgi.

Grausta īpašniece patlaban dzīvo ASV, taču viņai uzdots ēku nojaukt sešu mēnešu laikā. Ja šajā pusgadā tas netiks izdarīts, nojaukšanas darbus veiks Rīgas pašvaldība, izmaksas piedzenot no īpašnieka.

Šādu lēmumu šonedēļ ir pieņēmusi Rīgas dome. Bieži vien pēc tāda lēmuma pieņemšanas ēku īpašnieki sāk rīkoties, liecina pašvaldības amatpersonu pieredze.

Tīmekļa vietnes grausti.riga.lv apmeklētājiem joprojām ir nodrošināta iespēja balsot par, viņuprāt, prioritāri sakārtojamu vidi degradējošu būvi. Bez grausta Vēžu ielā šobrīd iedzīvotāji visaktīvāk balso par graustiem Cēsu ielā 37 un Bauskas ielā 166.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl