Komentāri

Cilvēki nobažījušies par kādu no Rīgas tiltiem, tas, līdzīgi daudziem citiem tiltiem, esot sliktā stāvoklī, taču šeit nost krītot pat lieli betona gabali.

Tā sauktais Brasas tilts, satiksmes pārvads Rīgā pār dzelzceļa līniju Zemitāni-Skulte, varot uzkrist uz galvas, satraukti ir iedzīvotāji. No tilta krītot pamatīgi betona gabali un kādam neveiksmīgam gājējam vai autobraucējam, vai par vilcienam tie varot nodarīt lielu kaitējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Mēs aizbraucām paskatīties, un patiltē tiešām atradām tilta, ja tā var teikt, atlūzas, savukārt, paceļot skatienu uz augšu, bija redzams, ka šis tas kādreiz no tilta vēl varētu nolūzt. Tuvējās apkārtnes iedzīvotājs Pēteris, arī atzina – tiltu vajadzētu remontēt.

Pieejamā informācija liecina, ka Brasas dzelzceļa pārvads tika atklāts 1959. gadā. Toreiz Resursu un naudas trūkuma dēļ Brasas pārvada laidums veidots no L veida šķērsgriezuma tipveida sijām, kuras projektētas kādā Ļeņingradas institūtā. Pēc tam nopietnu remontu tas, tāpat kā daudzi citi tilti Rīgā, nav piedzīvojis. Rīgas domes Satiksmes departamentā mums saka, ka arī viņi zinot par cilvēku novērojumiem un šajā vietā jau ir bijuši.

Rekonstrukcija tiek plānota nākamgad. Tilts tiek apsekots regulāri, un regulāri tiks veikti pirmās nepieciešamības darbi, lai tas nevienu neapdraudētu.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl