7 komentāri
Iedzīvotāji priecīgi par veiktajiem arestiem! “Ogres namsaimnieka” ēku “rotā” uzraksts – “lohi”
Jānis Zvērs/ TV3 Ziņas

Piektdien, 27. oktobrī, dienu pēc Valsts policijas atklātās krāpšanas “Ogres namsaimniekā” un 11 personu aizturēšanas, SIA “Ogres namsaimnieks” turpina darbu.

Ogres iedzīvotāji, kurus TV3 Ziņas sastapa pie namsaimnieka, asi kritizē apsaimniekotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāda sieviete sūdzējās, ka viņai reiz izrakstīts rēķins par 37 kubikmetriem ūdens, lai gan tik daudz viņa neesot tērējusi. Šī kliente solīja rakstīt iesniegumu Finanšu policijai. Kāda cita kundze sūdzējās, ka apsaimniekotājs liek maksāt dīvainus rēķinus par ūdens cirkulāciju.

Lielākoties neapmierinātie ogrēnieši baidās runāt kameras priekšā, bet aiz kadra kāds iestādes klients pateica: “Viņi (namsaimnieka vadība) beidzot ir tur, kur sen jau vajadzēja atrasties, – aiz restēm.”

Uz iestādes ēkas fasādes uzpūsts uzraksts “lohi”, novēroja TV3 Ziņas.

Līdzšinējā aģentūras vadītāja Aigara Brieža vietā tagad esot viņa vietnieks Artūrs Robežnieks, kurš darbavietā neatradās. Pēc kolēģu teiktā, – esot izbraucis uz objektu.

Jau vēstīts, ka Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde aizdomās par Ogres novada pašvaldības aģentūrai “Ogres namsaimnieks” piederošu naudas līdzekļu izkrāpšanu 90 961 eiro apmērā aizturējusi 11 personas, tostarp arī trīs vadoša līmeņa pašvaldības uzņēmuma darbiniekus.

Plašāk skatieties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl