Komentāri

Pašiem strādājošajiem būtu jāsaprot, ka ar spēcīgu arodbiedrību palīdzību ir iespējams uzlabot darba apstākļus. Šādu viedokli paudis Brīvo arodbiedrību savienības jaunais priekšsēdētājs Egils Baldzēns, kurš šobrīd vēlas palielināt arī arodbiedrību dalībnieku skaitu.

TNS pētīja, vai pēc iedzīvotāju domām Baldzēns spēs būtiski palielināt arodbiedrību ietekmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai 8% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā uzskata, ka jaunievēlētais Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības vadītājs spēs būtiski palielināt arodbiedrību ietekmi, bet 42% aptaujāto ir pretējās domās un tā neuzskata. Tikmēr pusei jeb 50% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl