Iedzīvotāji nav gatavi atteikties no PSRS laiku gāzes baloniem

Komentāri

Pēc nedaudz vairāk nekā trīs mēnešiem spēkā stāsies jauni gāzes balonu tirdzniecības noteikumi, kas liegs izmantot vecos padomju laika balonus. Tikmēr gāzes balonu tirgotāji Latgalē, līdzīgi kā citviet Latvijā, atzīst – daļa iedzīvotāju šādu regulu nemaz nezina.

Par pāreju uz jauniem gāzes baloniem Latgalē joprojām daudzi cilvēki nav informēti. Kāds kaut ko ir lasījis, dzirdējis, bet īstas skaidrības cilvēkiem joprojām nav, ziņo LNT raidījums “900 sekundes”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pensionāre Irēna:

Es pavisam maz zinu par to. Man ir vecais gāzes balons, bet vēl otrs ir nopirkts rezervē.


Vladimirs:

Esmu lasījis, ka vecie būs jāmaina uz jauniem. Man ir pilnīgi vienalga, kāds balons – jaunais vai vecais. Ka tik labi strādā, jo nav starpības kādā balonā ir pildīta gāze.

Georgijs:

Es jau piecus gadus nelietoju gāzes balonu un arī netaisos, jo gāzes baloni ir nolietojušies, gāzes kvalitāte ko pilda arī nav laba, gāze dūmo, mēs lietojam keramisko elektroplīti.

Vecie, PSRS laika gāzes baloni tiek uzskatīti par nedrošiem un neatbilst Eiropas savienības (ES) drošības standartiem. Problēma šobrīd slēpjas tajā, ka Latvijā mehānisma, kā pārbaudīt, kādus balonus izmanto mājsaimniecībās. Pagaidām skaidrs, ka daudzi lauku iedzīvotāji būs neizpratnē par jauno kārtību, kas stāsies spēkā jau gandrīz pēc trīs mēnešiem un tas viņiem sagādās neērtības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl