Iedzīvotāji ir aicināti iesaistīties labo darbu veikšanā un dalīties ar paveikto sociālajos tīklos

0 Komentāru

No 4.oktobra līdz 10.oktobrim Latvijā norisināsies labdarības organizācijas “Palīdzēsim.lv” akcija “Labo darbu nedēļa”, kurā aicināts iesaistīties ikviens, tostarp daloties ar paveikto sociālajos tīklos, “900 sekundēs” sacīja akcijas organizatoru komandas pārstāve Ilze Skuja.

Viņa norādīja, – iedzīvotāji ir aicināti būt aktīviem, paskatīties uz apkārt notiekošo un tādējādi atrast, ko labu katrs var paveikt, sniedzot atbalstu līdzcilvēkiem, dabai vai dzīvniekiem un rodot gandarījumu par paveikto. Labie darbi var būt dažādi, piemēram, apkārtnes sakopšana, dažādām dzīvnieku turēšanas vietām nepieciešamo ozolzīļu vākšana vai pat kafijas krūzes pasniegšana kolēģim.

Pēc Skujas teiktā, akcijas “Labo darbu nedēļa” nolūks ir arī pamudināt kādu, kas varbūt to nekad nav izdarījis, šogad paveikt kādu labu darbu. Šogad akcijas organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus pievērst īpašu uzmanību saviem līdzcilvēkiem, nebūt vienaldzīgiem un aicināt uz pastaigu, sarunu vai kopīgi paveikt kādu labo darbu.

Lai arī akcija vēl tikai sāksies, vairāk nekā 1000 cilvēku jau tajā ir paspējuši piedalīties, bet vēl ļoti daudziem tas ir plānā. Akcijas laikā darbosies interaktīva mājaslapa ar Latvijas karti, kurā ikvienam dalībniekam ir iespēja atzīmēt savu plānoto vai paveikto labo darbu “labodarbunedela.palidzesim.lv”.

Iedzīvotāji ir aicināti ne tikai piereģistrēt savu labo darbu attiecīgajā mājaslapā, bet arī padalīties ar to sociālajos tīklos.

0 Komentāru