2 komentāri

Portāla Manabalss.lv rīkotajā akcijā Mans prezidents Latvijas iedzīvotāji jau ieteikuši vairāk nekā 130 Valsts prezidenta amata kandidātus.
Tostarp ir arī literāti, žurnālisti un sportisti, taču visbiežāk nosauktie ir Egils Levits, Sandra Kalniete, Mārtiņš Bondars, Vaira Vīķe-Freiberga un Gunārs Kūtris.

Par šiem pieciem iedzīvotāji var arī balsot, bet šo sarakstu var papildināt, ja politiķi oficiāli izvirzīs vēl kādu kandidātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāla Manabalss.lv vadītāja Madara Peipiņa

FOTO: LETA

Šī noteikti nav iniciatīva par tautas vēlētu prezidentu, bet gan tiešām plašs un mēroga ziņā visaptverošs aicinājums Saeimas deputātiem veidot šo procesu atklātu, godīgu, caurspīdīgu un sabiedrībai saprotošu.

Akcijas Mans prezidents balsojums ilgs līdz Valsts prezidenta vēlēšanām. Par izvirzītajiem kandidātiem, izmantojot internetbankas autorizāciju, var parakstīties ikviens Latvijas pilsonis, kurš sasniedzis 16 gadu vecumu. Savāktie paraksti apkopotā veidā tiks nodoti Saeimas deputātiem Valsts prezidenta ievēlēšanas dienā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl