Iecavas novada dome lūdz Dabas aizsardzības pārvaldi atļaut iznīcināt līdz 200 krauķu ligzdu

Iecavas novada dome lūdz Dabas aizsardzības pārvaldi (DAP) atļaut arī šogad iznīcināt līdz 200 krauķu ligzdu.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • S

  S

  Iecavniekiem var tikai just līdzi, bet jādomā ari, lai putni nejustu tādu komfortu-miskastes, atkritumi, gan jau ari putnu f-kai kaut kur ir "krauķu restorāns".Kādreiz putnus aizbaidīja ar plēsēju-putnu balss ierakstiem, kokos pakāra kādu nošautu putnu, bet tas līdzēja tikai īsu laiku.Parkā kokus varbūt var saīsināt, jo ligzdas vini veido augstu zaros.Padomdevējiem, ks iesaka sadzīvot un paciest, jo "dabas retums", iesaku atbraukt un kādu laiku padzīvot tai "klusumā".
 • OLGA

  OLGA

  Люди, вы совсем отупели? хотите, чтобы саранча сожрала все парки, чтобы всякие долгоносики плодились? Чтобы гусеницы съели ваш урожай?
  Что за такая дремучесть среди людей?
  Откройте природоведение, 2 класс!
 • Anita

  Anita

  Jelgavā ari šo krauķu problēma ir aktuāla, mūsu sētas pagalmā ir 33. ligzdas, kuras ir jāizņem un to vietas jāizzāģē. Piecus gadus atpakaļ arboristi mūsu pagalmā no kokiem izņēma vairāk kā 40. ligzdas ar zaru izzāģēšanu. Viņi teica rezultāts būs tikai tad, ja saīsinās koku augstumu. Jo šie putni zemos kokos ligzdas nevij.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!