1 komentārs

Par pasaulē labāko spēli bērniem atzīta Latvijā izgudrota galda spēle “Ice Cool”, kas saņēmusi prestižo “Spiel des Jahres” apbalvojumu.

“Spiel des Jahres” ir apbalvojums galda un kāršu spēlēm, kas tika radīts 1978. gadā un patlaban tiek uzskatīts par pasaulē prestižāko. “Ice Cool” ir galda spēle 2-4 spēlētājiem no sešu gadu vecuma – tajā pa spēles laukumu jāvirza pingvīnu figūriņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēles autori ir Egils Grasmanis, Jānis Grunte, Edgars Zaķis un Reinis Butāns, kuri nupat atgriezušies no konkursa Vācijā, kur saņēmuši šo nomināciju. Pateicoties ārvalstu partneriem, spēlei ir 15 starptautiski izdevumi, tā ir tulkota vairāk nekā 20 valodās un pieejama aptuveni 40 valstīs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl