”Humora komiteja” no Rīgas domes saņems vēl 30 tūkstošus eiro

5 komentāri
”Humora komiteja” no Rīgas domes saņems vēl 30 tūkstošus eiro
pixabay

Rīgas dome tomēr piešķīrusi vēl naudu organizācijai ”Humora komiteja”, kas jau līdz šim no rīdzinieku kabatas saņēmusi desmitiem tūkstošus eiro.

Jau iepriekš ziņojām, ka Rīgas pašvaldība dāsni finansē apšaubāmas organizācijas – ”Jautro Asprātīgo Klubs” un ”Humora komiteja”, kas pietuvinātas partijai ”Saskaņa” un organizācijai “9.maijs.lv”. Līdz šim “Humora komitejai” nebija izmaksāta visa piešķirtā summa, un dome nolēma šo naudu – vairāk nekā 30 tūkstošus eiro – tomēr piešķirt. Domes pozīcija šo lēmumu nekomentēja nedz vakar sēdes laikā, nedz arī šodien. Tikmēr KNAB plāno izvērtēt, vai pašvaldība nav pārkāpusi likumu, dodot naudu savas darbinieces, mēra Ušakova bijušās palīdzes Danutas Dembovskas vadītajai biedrībai.

Domes opozīcijai arī neizdevās panākt, lai netiktu šķērdēti 76 tūkstoši eiro prēmijām pieciem satiksmes departamenta darbiniekiem par šovasar veiktajiem ielu remontiem.

Savu sašutumu par to pauž arī daudzi sociālo tīklu lietotāji, internetā publicējot attēlus ar pavirši veiktiem ielu remonta darbiem.

 

 

5 komentāri