”Humora komiteja” no Rīgas domes saņems vēl 30 tūkstošus eiro

5 komentāri

Rīgas dome tomēr piešķīrusi vēl naudu organizācijai ”Humora komiteja”, kas jau līdz šim no rīdzinieku kabatas saņēmusi desmitiem tūkstošus eiro.

Jau iepriekš ziņojām, ka Rīgas pašvaldība dāsni finansē apšaubāmas organizācijas – ”Jautro Asprātīgo Klubs” un ”Humora komiteja”, kas pietuvinātas partijai ”Saskaņa” un organizācijai “9.maijs.lv”. Līdz šim “Humora komitejai” nebija izmaksāta visa piešķirtā summa, un dome nolēma šo naudu – vairāk nekā 30 tūkstošus eiro – tomēr piešķirt. Domes pozīcija šo lēmumu nekomentēja nedz vakar sēdes laikā, nedz arī šodien. Tikmēr KNAB plāno izvērtēt, vai pašvaldība nav pārkāpusi likumu, dodot naudu savas darbinieces, mēra Ušakova bijušās palīdzes Danutas Dembovskas vadītajai biedrībai.

Domes opozīcijai arī neizdevās panākt, lai netiktu šķērdēti 76 tūkstoši eiro prēmijām pieciem satiksmes departamenta darbiniekiem par šovasar veiktajiem ielu remontiem.

Savu sašutumu par to pauž arī daudzi sociālo tīklu lietotāji, internetā publicējot attēlus ar pavirši veiktiem ielu remonta darbiem.

 

 

TOP komentāri

 • Guntis Drevinskis
  +2 +2 0

  Guntis Drevinskis

  Tur valdībā nevienam jau nav iebildumu! 🙂
  Kam bija tā pasaka par Antiņu stikla kalnā?
  ...tā nu mēs jājam tai izdomātajā stikla kalnā, kur ceram satikt solīto! Protams! “Daudzi ir pielikuši roku metot vai nemetot to kartiņu vēlēšanu urnā!”

  Nu un arī, protams, par čekas maisu atvēršanu. Ir skaidrs kurš kuru piesedz un kuram sien muti ciet! Mēs šeit vispār neko nekontrolējam!
  Tā kā sveša valoda var lemt ko un kā ar mums rīkoties, ko uzspiest un kā darīt lietas! 🙂
 • s
  +1 +1 0

  s

  Kamēr rīdzinieki tikai sēdēs un rakstis sūdzības, bet neies uz vēlēšanām, kad vajag, nekas jums nemainīsies.Cik procenti ridzinieku piedalījās vēlēšanās?Protestē tikai virtuvēs un raksta sūdzības uz Bez Tabu, pat paši ir slinki pakarot ar atbildīgajiem dienestiem, lai to citi dara.
 • Adrianna Kalniņa
  0 0 0

  Adrianna Kalniņa

  Guntis Drevinskis Bez Tabu varetu sakt vakrak Rigas Domi bombardet ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl