Hospitāļu ielas svētki aizvadīti mierīgi; “izcēlies” vien kāds neadekvāts vīrietis, kurš iesitis policijas zirgam

0 Komentāru
Hospitāļu ielas svētki aizvadīti mierīgi; “izcēlies” vien kāds neadekvāts vīrietis, kurš iesitis policijas zirgam

Brasas iecirkņa policistu gādībā Hospitāļu ielas kaimiņu svētki noritējuši vien ar nelielu starpgadījumu – kāds neadekvāts vīrietis iesitis likumsargu zirgam, informē Valsts policija.

Svētdien, 11. septembrī, jau trešo gadu norisinājās Hospitāļu ielas kaimiņu svētki, kuros par pasākuma programmu bija parūpējušies arī Brasas iecirkņa policisti. Skaisti izdekorētās ielas un interesantā svētku programma pulcēja kuplu skaitu apmeklētāju.

Pie Valsts policijas un Nacionālo bruņoto spēku kopēji organizētā stenda varēja apskatīt ieroču arsenālu un policistu ikdienā izmantojamos speclīdzekļus. Sevišķu ievērību izpelnījās policijas dienesta suņu paraugdemonstrējumi. Apmeklētāji varēja apskatīt, kā policijas suņi pilda komandas, meklē pazudušas mantas un palīdz aizturēt noziedzniekus.

Mazākie svētku apmeklētāji nelaida garām iespēju paviesoties policijas automašīnā. Lai iejustos aizturētā “ādā”, pie policijas automašīnas bija pat izveidojusies rinda.

Foto

Svētku laikā gadījās arī starpgadījums. Kāds vīrietis alkohola reibumā staigāja ar atvērtu alkohola pudeli. Pēc policista aizrādījuma vīrietis kļuva agresīvs, sāka raustīt policijas zirga grožus un iesita dzīvniekam pa purniņu. Saistībā ar notikušo pret vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība par nepakļaušanos policista likumīgajām prasībām. Tāpat viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena pudeli.

Par spīti šim starpgadījumam, kopumā svētki norisinājās jaukā, saliedētā un radošā gaisotnē. Apmeklētāji vēroja populāru estrādes mākslinieku uzstāšanos, devās ekskursijās pa tuvāko apkārtni, iesaistījās sporta spēlēs, zīmēja mandalas un vienkārši pastaigājās, ļaujoties neparastajai atmosfērai.

Šie svētki, kas ik gadu notiek septembrī, lielā mērā ir iespējami tikai pateicoties Hospitāļu ielas iedzīvotāju uzņēmībai un radošajam garam.

0 Komentāru