Noskaidro, ko zvaigznes runā par Tevi! Horoskops 2015. gadam

5 komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Gada būtiskākie notikumi grozīsies ap un par attiecībām, jūtām un sajūtām. Daudz domāsi par tām, meklēsi atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem šajās jomās, varbūt nonāksi līdz domai, ka ir laiks kaut ko izmainīt, uzsākt kaut ko jaunu. Iespējams, kādas partnerattiecības būs izsmēlušas sevi, un nāksies tām pielikt loģisku punktu, lai dotos tālāk turp, kur valda prieks, mīlestība un savstarpējas dziļas jūtas. Ja Tava sirsniņa vēl ir brīva, tad pastāv fantastiskas iespējas sastapt īstu, dziļu un patiesu mīlestību.

Ģimenes cilvēkiem aktuāli būs jautājumi, kas saistīti ar visdažādākajiem pagātnes mantojumiem un to vērtības pārvērtēšanu. Dvēseliski pavisam noteikti ģimene būs ļoti, ļoti svarīga, sajutīsi to kā īpašu vērtību.

Materiālā labklājība un naudiņa nesagādās galvassāpes, ja vien pietiekami daudz enerģijas ieguldīsi tās vairošanā. Šajā gadā vari to darīt droši, jo enerģijas krājumi būs tikpat kā neizsmeļami un arī viegli papildināmi. Iespējams, vajadzētu nedaudz pamainīt savu redzējumu un uzskatus par naudu un labklājību, par to, ko tas patiesībā nozīmē tieši Tev.

Darbs rādās būt stabils un bez būtiskām izmaiņām, vismaz darba vietas ziņā. Bet ir labas iespējas karjeras izaugsmei, ja spēsi atrast kontaktus ar pareizajiem cilvēkiem un izrādīt pietiekami daudz iniciatīvas un drosmes jaunu ideju bīdīšanā vai realizācijā.

Veselības jomā pievērs vairāk uzmanību visam, kas saistīts ar cikliskumu un cirkulāciju organismā. Lieliski, ja spēsi piemērot savu dzīves ritmu dabas cikliem. Vēl nenāks par ļaunu kāda aknu attīrīšanas kūre, bet enerģijas atjaunošanai – sportiskās aktivitātes.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl