HIV, C un B hepatītam Latvijā pieteikts karš? Slimību apkarošanai tērēs 74 miljonus eiro

Komentāri

74 miljonus eiro trīs gadu laikā, no 2018. gada līdz 2020. gadam, plānots novirzīt HIV, C un B hepatīta apkarošanai. Latvijā oficiāli ir vairāk nekā 5 000 HIV slimnieku.

Tomēr nevalstisko organizāciju pārstāvji nav sajūsmā par to un norāda, ka labāk vismaz kaut kāds plāns, nekā vispār bez plāna”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat arī Veselības ministrijas pārstāve Santa Līviņa norāda, ka minētā summa ir vien minimums, lai bremzētu inficēšanās jauno gadījumu skaita straujo pieaugumu.

Viena no HIV ārstēšanas izmaiņām ir agrāka terapijas uzsākšana. Pašlaik ārstēšanu uzsāk, kad imūnšūnas pacientam nokrīt līdz atzīmei 350, bet no nākamā gada paredzams, ka sāks ārstēt agrāk, kad pacientam imūnšūnu līmenis būs 500.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl