Helikoptera avārijā trīs cietušie, tostarp pilots, atrodas Liepājas slimnīcas reanimācijā

10 komentāri
Helikoptera avārijā trīs cietušie, tostarp pilots, atrodas Liepājas slimnīcas reanimācijā

Trīs rallija “Liepāja” laikā notikušajā helikoptera avārijā cietušie cilvēki, tostarp pilots, patlaban atrodas Liepājas slimnīcas reanimācijas nodaļā.

Ņemot vērā pacientu tiesības, slimnīca drīkst atklāt tikai lakonisku informāciju par cietušo veselības stāvokli.

Indra Grase
LIEPĀJAS SLIMNĪCAS PĀRSTĀVE

Divi no viņiem – viņu veselības stāvokli var raksturot kā ļoti smagu, trešā veselības stāvokli – kā stabilu. Viens no ļoti “smagajiem” pacientiem ir Polijas pilsonis, abi pārējie Latvijas pilsoņi.

Atgādināsim, ka traģēdija notika Priekules novada Gramzdas pagastā, kur rallija “Liepāja” laikā klajā laukā nogāzās helikopters, no kura pēc avārijas pāri palikusi tikai lūžņu kaudze. Avarējušais helikopters ir četrvietīgais “Robinson R44” – kas spēj lidot ar ātrumu 240 kilometri stundā. Vairāk par notikušo nelaimi vari lasīt šeit!

Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas birojā stāsta, ka pilots pieļāvis rupju kļūdu, un lidaparāts ietriecies elektrības vados, 380 voltu līnijā, norāva propelleri, kļuva nevadāms un nogāzās 50 metrus tālāk.

Policija apstiprina, ka traģēdija saistīta ar lidaparāta sadursmi pret elektrības vadiem.

Pašreizējā informācija liecina, ka lidaparātā atradās trīs rallija skatītāji un pilots.

Nelaimē bojā gāja Polijas pilsonis, helikoptera pasažieris, Kelces autodroma ilggadējs vadītājs Pavels Jagņatkovskis. Viņš bijis Eiropas čempiona Kajetana Kajetanoviča draugs, vēsta poļu ziņu portāls “Echodnia.eu”.

Saistībā ar traģēdiju policija uzsākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 21. nodaļas “Noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību”. Smagākais soda mērs, kas draud pilotam, – 15 gadu cietumā.

TOP komentāri

  • Edgars Auns
  • Laikam Jāierauj
  • Crash
    +4 +3 -1

    Crash

    Pilotam sods draud līdz 15 gadiem cietumā ? Kas viņi ohujeļi kropļi nolādētie likuma rakstnieki ! Cilvēkiem nelaime notikusi, nekāds sods nav piemērojams ! Sodu var piemērot ja apzināti, ļaunprātīgi radītu avārijas. Pretīgie ''likumi'' - kāda valdība tādi likumi.. - tikai Latvijā tas ir iespējams bļa !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl