10 komentāri

Trīs rallija “Liepāja” laikā notikušajā helikoptera avārijā cietušie cilvēki, tostarp pilots, patlaban atrodas Liepājas slimnīcas reanimācijas nodaļā.

Ņemot vērā pacientu tiesības, slimnīca drīkst atklāt tikai lakonisku informāciju par cietušo veselības stāvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Indra Grase
LIEPĀJAS SLIMNĪCAS PĀRSTĀVE

Divi no viņiem – viņu veselības stāvokli var raksturot kā ļoti smagu, trešā veselības stāvokli – kā stabilu. Viens no ļoti “smagajiem” pacientiem ir Polijas pilsonis, abi pārējie Latvijas pilsoņi.

Atgādināsim, ka traģēdija notika Priekules novada Gramzdas pagastā, kur rallija “Liepāja” laikā klajā laukā nogāzās helikopters, no kura pēc avārijas pāri palikusi tikai lūžņu kaudze. Avarējušais helikopters ir četrvietīgais “Robinson R44” – kas spēj lidot ar ātrumu 240 kilometri stundā. Vairāk par notikušo nelaimi vari lasīt šeit!

Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas birojā stāsta, ka pilots pieļāvis rupju kļūdu, un lidaparāts ietriecies elektrības vados, 380 voltu līnijā, norāva propelleri, kļuva nevadāms un nogāzās 50 metrus tālāk.

Policija apstiprina, ka traģēdija saistīta ar lidaparāta sadursmi pret elektrības vadiem.

Pašreizējā informācija liecina, ka lidaparātā atradās trīs rallija skatītāji un pilots.

Nelaimē bojā gāja Polijas pilsonis, helikoptera pasažieris, Kelces autodroma ilggadējs vadītājs Pavels Jagņatkovskis. Viņš bijis Eiropas čempiona Kajetana Kajetanoviča draugs, vēsta poļu ziņu portāls “Echodnia.eu”.

Saistībā ar traģēdiju policija uzsākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 21. nodaļas “Noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību”. Smagākais soda mērs, kas draud pilotam, – 15 gadu cietumā.

TOP komentāri

  • Edgars Auns
  • Laikam Jāierauj
  • Crash
    +4 +3 -1

    Crash

    Pilotam sods draud līdz 15 gadiem cietumā ? Kas viņi ohujeļi kropļi nolādētie likuma rakstnieki ! Cilvēkiem nelaime notikusi, nekāds sods nav piemērojams ! Sodu var piemērot ja apzināti, ļaunprātīgi radītu avārijas. Pretīgie ''likumi'' - kāda valdība tādi likumi.. - tikai Latvijā tas ir iespējams bļa !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl