Komentāri

Augusts ir zināms arī kā krītošo zvaigžņu mēnesis, un tieši šajā gada posmā šo skaisto dabas parādību var novērot visizteiktāk. Izrādās, ka ne viens vien pašmāju kultūras cilvēks aizraujas ar zvaigžņu pētījumiem.

Viens no tādiem ir mūziķis Guntis Veits, kurš pie teleskopa ticis pavisam neplānoti – viņam tas pirms vairākiem gadiem uzdāvināts dzimšanas dienā. Kopš tā laika pazīstamais dziedātājs ik pa laikam seko līdzi zvaigžņu aktivitātēm, un teleskops viņa dzīvoklī atrodas goda vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kokneses pusē dzīvojošais gleznotājs Aldis Dobenbergs šo nodarbi ir uztvēris vēl nopietnāk – savās mājās viņš izbūvējis vairākas observatorijas, kas sava ērmīgā paskata dēļ pat pievērsušas apkārtējo uzmanību. Mākslinieks atklāj, ka pēdējos gados visus savus ienākumus novirzījis tieši astronomijai.

Skaties video:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl