Komentāri

Augusts ir zināms arī kā krītošo zvaigžņu mēnesis, un tieši šajā gada posmā šo skaisto dabas parādību var novērot visizteiktāk. Izrādās, ka ne viens vien pašmāju kultūras cilvēks aizraujas ar zvaigžņu pētījumiem.

Viens no tādiem ir mūziķis Guntis Veits, kurš pie teleskopa ticis pavisam neplānoti – viņam tas pirms vairākiem gadiem uzdāvināts dzimšanas dienā. Kopš tā laika pazīstamais dziedātājs ik pa laikam seko līdzi zvaigžņu aktivitātēm, un teleskops viņa dzīvoklī atrodas goda vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kokneses pusē dzīvojošais gleznotājs Aldis Dobenbergs šo nodarbi ir uztvēris vēl nopietnāk – savās mājās viņš izbūvējis vairākas observatorijas, kas sava ērmīgā paskata dēļ pat pievērsušas apkārtējo uzmanību. Mākslinieks atklāj, ka pēdējos gados visus savus ienākumus novirzījis tieši astronomijai.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl