7 komentāri
Gunita izgāja no savas mājas Pļaviņās un ir pazudusi jau divas nedēļas… Policija aicina palīdzēt!

Aizkraukles policijas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo 33 gadus veco Gunitu Zvaigzni, kura nav atrodama jau vairāk nekā divas nedēļas.

Sieviete 9. oktobrī izgāja no savas dzīvesvietas Pļaviņu novada, Klintaines pagasta Rīteros. Līdz šim brīdim sievietes atrašanās vieta nav zināma.

Gunita ir 170 centimetrus gara, nekādu īpašu pazīmju nav, tāpat nav zināms kā viņa bija ģērbusies pazušanas dienā. Tomēr, ja kādam ir zināma Gunitas Zvaigznes atrašanās vieta vai jebkāda cita informācija, kas var sekmēt viņas meklēšanu, lūdzam zvanīt pa ekrānā redzamajiem tālruņiem vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

TOP komentāri

 • Mirdza
  +5 +4 -1

  Mirdza

  Ja Tu būtu pasekojusi rūpīgi, tad Tu redzētu, ka ļoti reti atrodas dzīvi.Katru dienu Latvijā pazūd cilvēks un nevienam tas nerūp.Drīz vēl atlikušie,kas nav aizbraukuši, būs noslaktēti.Un valdība strīdas par bērnišķīgām lietām, lai ķipa, neko nedzird.
 • anda
  +2 +2 0

  anda

  Ja daudzi zūd, un atrod mirušus arī, ja jūsu gimenē kāds būtu pazudis un atrastu mirušu , kā tad jūs Saule justos.Pirmkārt tas notiek pavasarī un rudeņos
 • esssds

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl