Komentāri
Grobiņā automašīna ar zīdaini pasažieru krēslā apmet vairākus kūleņus
Foto: Leta

Vakar pēcpusdienā Grobiņas tuvumā avarējusi un vairākus kūleņus apmetusi automašīna ar zīdaini pasažieru krēslā, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Vakar krēslas laikā Grobiņas novadā, uz ceļa Ezere–Embūte–Grobiņa, kāda 1991. gadā dzimusi sieviete ar automašīnu Opel nobrauca no ceļa braucamās daļas, kā rezultātā zaudēja kontroli pār transportlīdzekļa vadību un automašīna apmeta vairākus kūleņus.

Negadījumā miesas bojājumus guva automašīnas vadītāja, kura tika nogādāta slimnīcā, kā arī pasažieri – 1987. gadā dzimis vīrietis, kurš guva smadzeņu satricinājumu un ķermeņa sasitumus, un šogad dzimusi meitenīte, kurai konstatēti virspusēji ķermeņa sasitumi.

Kopumā vakar Latvijā reģistrētas 74 avārijas, kurās gāja bojā viens, bet cieta vēl desmit cilvēku. Kā ziņots, vakar Talsu novadā, Sudrabkalnos, traktora avārijā gāja bojā kāds 1943. gadā dzimis vīrietis. Viņš ar traktoru T-20 brauca pa dīķa dambi un apgāzās. Traktors uzkrita vīrietim virsū, un no gūtajām traumām vadītājs notikuma vietā mira.

Vakar vakarā uz Tallinas šosejas Garkalnes novadā saskrējās vieglās automašīnas VW un BMW. Pēc negadījuma slimnīcā nācās nogādāt abu spēkratu vadītājus – kādu 1986. gadā dzimušu sievieti un 1987. gadā dzimušu vīrieti.

Daugavpilī, Smilšu un Liepājas ielas krustojumā, 1968. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu VW Passat neievēroja ceļa zīmes Dodiet ceļu prasības, kā rezultātā sadūrās ar automašīnu Volvo, kuru vadīja 1972. gadā dzimis vīrietis, kura pēc sadursmes sadūrās ar pretim braucošo automašīnu Audi, kuru vadīja 1973. gadā dzimis vīrietis. Avārijā cieta trīs cilvēki, kurus nogādāt slimnīcā nebija nepieciešams.
Policisti vakar noķēruši 12 ceļu satiksmes dalībniekus, kas pie stūres bija sēdušies alkohola vai narkotiku reibumā. Visvairāk – pa trim – šādiem ceļu satiksmes dalībniekiem noķerts Rīgā, Vidzemē un Latgalē.

Savukārt par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu policisti aizturējuši 195 autovadītājus. Visvairāk ātruma pārsniedzēju policisti noķēruši Rīgas apkārtnē un Zemgalē – attiecīgi 65 un 64 šoferus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl