12 komentāri

Grausts Marijas ielā 6 kaitina rīdziniekus un pilsētas viesus jau pārdesmit gadus. Rīgas domes amatpersonas īpašnieku solījumus savest ēku kārtībā uzklausa gadu no gada, taču reāli nekas nenotiek.

Piektdien, 29. septembrī, Rīgas domes Vidi degradējušo būvju komisijas sēdē īpašnieku pārstāvji solīja līdz nākamā gada augustam veikt grausta fasādes renovācijas darbus un ielikt logus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašvaldība ir piemērojusi graustam Marijas ielā 6 paaugstinātu īpašuma nodokļa tarifu, kas, iespējams, ir licis īpašniekiem sarosīties. Esot izstrādāts ēkas renovācijas projekts. Iecere saskaņota ar atbildīgajām institūcijām, un tuvāko dienu laikā plānots to iesniegt izskatīšanai būvvaldē.

Plānots, ka kopējās sākotnēji paredzēto darbu izmaksas būs pusmiljons eiro. Tomēr komisiju bažīgu dara tas, ka paredzēts pagaidu risinājums.

Oļegs Burovs
Rīgas domes Vidi degradējušo būvju komisijas priekšsēdētājs

Es ceru, ka tas ir sākums, bet man nepatīk tas, ka šodien izskanēja pagaidu jumts un pagaidu logi. Ņemot vērā “pagaidu”, tas nozīmē, ka īpašniekiem atkal nebūs iespēju māju atjaunot. Tas ir pagaidu variants.

Nodokļu paaugstinājums ēkai piešķirts kopš 2015. gada un paredz, ka sākotnējo 488 eiro vietā, īpašniekiem ik gadu jāsedz nodokļi vairāk kā 17 tūkstošu eiro apmērā. Pašvaldība nodokļu izmaiņas sola veikt tikai tad, kad tiks uzsākti reāli rekonstrukcijas darbi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl