Komentāri

Latgalē turpinās plūdi, turklāt graudaugi ir sadīguši, skābbarība ir sapelējusi, daudzi ceļi aizvien ir pārplūduši, savukārt Dubnas upe atkal izgājusi no krastiem – no Latgales ziņo LNT korespondente Skirmante Balčiūte.

Applūdušo pļavu dēļ Latgalē daudziem zemniekiem ziemā vienkārši nebūs, ar ko barot lopus. Lauksaimnieki nonākuši izmisumā, nezinot, kā rīkoties, lai ganāmpulkiem nedraudētu bada nāve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai risinātu barības problēmu, saimniecības laukos, kur ir iespēja iebraukt un nokult labību, plānots tīt salmu ruļļus. Lopu saimnieki cer arī uz to, ka platību maksājumi plūdos cietušajam reģionam tiks izmaksāti ātrāk, tādējādi būšot iespēja daļu nepieciešamā lopbarības siena ruļļu nopirkt.

Šajās brīvdienās valstī kopumā būs mazāk nokrišņu nekā darba dienās, saulaināks laiks gaidāms sestdien, kad gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +15..+19 grādiem. Sestdien pūtīs mērens dienvidrietumu vējš, svētdien gaidāms lēns vējš, kas vietām ļaus veidoties miglai.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl