Komentāri

Latgalē turpinās plūdi, turklāt graudaugi ir sadīguši, skābbarība ir sapelējusi, daudzi ceļi aizvien ir pārplūduši, savukārt Dubnas upe atkal izgājusi no krastiem – no Latgales ziņo LNT korespondente Skirmante Balčiūte.

Applūdušo pļavu dēļ Latgalē daudziem zemniekiem ziemā vienkārši nebūs, ar ko barot lopus. Lauksaimnieki nonākuši izmisumā, nezinot, kā rīkoties, lai ganāmpulkiem nedraudētu bada nāve.

Lai risinātu barības problēmu, saimniecības laukos, kur ir iespēja iebraukt un nokult labību, plānots tīt salmu ruļļus. Lopu saimnieki cer arī uz to, ka platību maksājumi plūdos cietušajam reģionam tiks izmaksāti ātrāk, tādējādi būšot iespēja daļu nepieciešamā lopbarības siena ruļļu nopirkt.

Šajās brīvdienās valstī kopumā būs mazāk nokrišņu nekā darba dienās, saulaināks laiks gaidāms sestdien, kad gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +15..+19 grādiem. Sestdien pūtīs mērens dienvidrietumu vējš, svētdien gaidāms lēns vējš, kas vietām ļaus veidoties miglai.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl