Komentāri

Latgalē turpinās plūdi, turklāt graudaugi ir sadīguši, skābbarība ir sapelējusi, daudzi ceļi aizvien ir pārplūduši, savukārt Dubnas upe atkal izgājusi no krastiem – no Latgales ziņo LNT korespondente Skirmante Balčiūte.

Applūdušo pļavu dēļ Latgalē daudziem zemniekiem ziemā vienkārši nebūs, ar ko barot lopus. Lauksaimnieki nonākuši izmisumā, nezinot, kā rīkoties, lai ganāmpulkiem nedraudētu bada nāve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai risinātu barības problēmu, saimniecības laukos, kur ir iespēja iebraukt un nokult labību, plānots tīt salmu ruļļus. Lopu saimnieki cer arī uz to, ka platību maksājumi plūdos cietušajam reģionam tiks izmaksāti ātrāk, tādējādi būšot iespēja daļu nepieciešamā lopbarības siena ruļļu nopirkt.

Šajās brīvdienās valstī kopumā būs mazāk nokrišņu nekā darba dienās, saulaināks laiks gaidāms sestdien, kad gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +15..+19 grādiem. Sestdien pūtīs mērens dienvidrietumu vējš, svētdien gaidāms lēns vējš, kas vietām ļaus veidoties miglai.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl