2 komentāri

Līdz jaunajam gadam vēl tikai dažas nedēļas, bet – skaidrības par nodokļiem arvien nav. Kā zināms, premjers šonedēļ nāca klajā ar pēdējā mirkļa priekšlikumiem gan par mikrouzņēmumiem, gan par sociālajām iemaksām. Visskaudrāk šo svaidīšanos izjūt grāmatveži. Daudzi šīs profesijas pārstāvji ir patiesi nokaitināti: viņi pašreiz notiekošo dēvē vienkārši par necieņu.

Grāmatveži ir profesija, kurā par nodokļu izmaiņām uzzina pirmie, taču premjerministra pēdējā brīža lēmums atteikties no obligātajā sociālo iemaksu minimuma un celt mikrouzņēmuma nodokli, viņus pārsteidzis nesagatavotus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es to vērtēju kā necieņu pret nodokļu maksātājiem,” norāda SIA “Numeri” vadītāja, grāmatvede Lilita Bērziņa.

Lai ko arī politiķi izlems par nodokļu izmaiņām, grāmatveži no VID janvārī sagaida lielu pretimnākšanu. Grāmatveži pat jokojot, ka stresa dēļ viņu arods būtu jāiekļauj kaitīgo profesiju sarakstā, lai varētu pretendēt uz izdienas pensiju. Uz pensiju vecumdienās cer arī mikrouzņēmumos strādājošie. Taču šādas cerības esot pilnīgi nepamatotas, neatkarīgi no valdības lēmuma.

TOP komentāri

 • relax
  +1 +1 0

  relax

  ak vai - pēkšņi visi neprot vairs % no apgrozījuma aprēķināt un iegrāmatot vai nodokļus no minimālās algas aprēķināt un iegrāmatot, koe? saprotams, ka uzņēmēji var būt dusmīgi, jo naudu neštancē! :)))
 • Veltīgi
  0 0 0

  Veltīgi

  Kāds sakars ar aprēķināšanu, daļa grāmatvežu un uzņēmēju jau ir apmeklējuši seminārus sakarā ar MUN un VSAOI grozījumiem, bet tagad šos atceļ un nauda izsviesta vējā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl