Pievienot komentāru

Jau pavisam drīz 11. reizi tiks pasniegta balva Latvijas lepnums. Šobrīd Latvijā ir 7 cilvēki, kuri zina un kuri ir izlēmuši, kas saņems šo balvu 10 nominācijās. Ar diviem no Latvijas lepnuma žūrijas pārstāvjiem tikās arī Bez Tabu.

Pirmo reizi Latvijas lepnuma žūrijā ir mūziķis Goran Gora jeb īstajā vārdā – Jānis Holšteins-Upmanis atzīst, ka viņa favorīti ir tie, kas, kā norāda mūziķis, ”cīnās lauku pilsētās un ciemos ar tām vējdzirnavām.” Viņš atzīst, ka apbrīno cilvēkus, kas, neraugoties uz dažādām dzīves peripetijām, spēj atrast laiku, lai radītu iespēju mazpilsētu iedzīvotājiem izpausties.

Savukārt aktrise Zane Daudziņa, kas arī ir žūrijas sastāvā aicina cilvēkus sūtīt izvērstākus aprakstus par cilvēkiem, kas būtu pelnījuši Latvijas lepnuma apbalvojumu. ”Jo stāsts ir izvērstāks, mēs varam vairāk sajust to realitāti un ikdienu, par ko tiek stāstīts,” skaidro Z. Daudziņa.

Vairāk – skaties video.

Par projektu

”Latvijas Lepnums” ir 2004. gadā aizsākts kanāla ”TV3” (SIA All Media Latvia) sociālās atbildības projekts, kas jau vairāk nekā 16 gadu garumā ”Latvijas Lepnuma” godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu.