Komentāri

Jau pavisam drīz 11. reizi tiks pasniegta balva Latvijas lepnums. Šobrīd Latvijā ir 7 cilvēki, kuri zina un kuri ir izlēmuši, kas saņems šo balvu 10 nominācijās. Ar diviem no Latvijas lepnuma žūrijas pārstāvjiem tikās arī Bez Tabu.

Pirmo reizi Latvijas lepnuma žūrijā ir mūziķis Goran Gora jeb īstajā vārdā – Jānis Holšteins-Upmanis atzīst, ka viņa favorīti ir tie, kas, kā norāda mūziķis, ”cīnās lauku pilsētās un ciemos ar tām vējdzirnavām.” Viņš atzīst, ka apbrīno cilvēkus, kas, neraugoties uz dažādām dzīves peripetijām, spēj atrast laiku, lai radītu iespēju mazpilsētu iedzīvotājiem izpausties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt aktrise Zane Daudziņa, kas arī ir žūrijas sastāvā aicina cilvēkus sūtīt izvērstākus aprakstus par cilvēkiem, kas būtu pelnījuši Latvijas lepnuma apbalvojumu. ”Jo stāsts ir izvērstāks, mēs varam vairāk sajust to realitāti un ikdienu, par ko tiek stāstīts,” skaidro Z. Daudziņa.

Vairāk – skaties video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl