Golunovs atmaskojis dzīvokļu izkrāpšanas shēmu Krievijā, kuras pēdas ved arī uz Latviju

Maskavā aizturētais un pēcāk atbrīvotais portāla “Meduza” žurnālists Ivans Golunovs nepatikšanās iekūlās, jo šķetināja Maskavas apbedīšanas biznesa aizkulises, par to pārliecināti viņa darba kolēģi.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Gunta Klivere

  Gunta Klivere

  Interesanti, ka atverot šo portālu, pirmā atveras West Kredīt reklāma. Uzņēmums, kurš ir cieši saistīts ar Golunova aprakstīto shēmu. Oriģinālais raksts ir atrodams portālā Meduza zem nosaukuma "Выселяторы". Interesanti, ja A. Suharenko, Rietumu bankas padomes loceklis, ir arī vadītājs ebreju organizācijai, kurā šobrīd pretendē uz 40 miljoniem no Latvijas valsts budžeta.
 • S

  S

  Káds brínums par tiem Latvijas pilsoniem, kas ir gan okupantu pécnácéji, gan it ká atbédzéji no putiniskás Krievijas.Protams, daudzi ir tur vajáti un atzístami par bégliem, bet ir ari citádi.Ja músu SABam paiet pusgads, lai novértétu vietéjá lojalitáti, tad ká lai ielien citu galvás, jo liela nauda nák lídzi ká piedeva.Un par naudu pat velns danco. Tá mums rodas gan starptautiski mahinatori, gan Doneckas kaujinieki, gan varbút vél kádi.
 • ērce

  ērce

  Acīmredzot vēl nav pārrautas Latvijas saites ar padumjo Krieviju. Cerams, ka jaunā Latvijas valdība spēs panākt to, ko nav spējušas visas iepriekšējās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!