Godināšanas ceremonija “Latvijas Lepnums” kanālā TV3 būs skatāma 18. novembrī

0 Komentāru
Godināšanas ceremonija “Latvijas Lepnums” kanālā TV3 būs skatāma 18. novembrī
PUBLICITĀTES FOTO

Mediju grupas “TV3 Group” svinīgā godināšanas ceremonija “Latvijas Lepnums” šogad norisināsies 18. reizi un tā turpmāk būs skatāma 18. novembrī kanālā TV3, informēja “TV3 Group” Komunikācijas vadītāja Alise Mališko.

Jau no maija beigām līdz pat 1. augustam mediju grupa “TV3 Group” “Latvijas Lepnuma” balvas saņemšanai aicināja pieteikt iedvesmojošus stāstus no visas Latvijas par līdzcilvēkiem, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu un iedvesmojošu rīcību ir veicinājuši pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. Balvas saņemšanai tika pieteikti vairāki simti aizkustinošu stāstu par mūsu līdzcilvēkiem, kuru uzdrīkstēšanās, pašaizliedzība un nereti arī neatlaidība, ir padarījusi Latviju labāku.

Septembra sākumā norisināsies žūrijas sēde, kuras laikā tiks izvērtēti iesūtītie stāsti, kas iegūs “Latvijas Lepnuma” balvu, savukārt ikgadējā apbalvošanas ceremonija, dibinot jaunu tradīciju, turpmāk būs skatāma patriotiskā noskaņā 18. novembrī.

Gita Pētersone-Rudzīte, “TV3 Group” programmu direktore

“Liels paldies visiem, kas pieteica savus “Latvijas Lepnuma” balvas kandidātus, atrada laiku un uzticēja mums šos stāstus. Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija televīzijas ekrānos šogad plānota 18. novembrī, kas ir zīmīgs datums Latvijai un tās iedzīvotājiem. Vienlaikus tas sakrīt ar gada drūmāko periodu laikapstākļu ziņā, tāpēc šogad jo īpaši vēlamies, lai ceremonija būtu gaiša un iedvesmojoša. Tas būs mirklis, lai visapkārt valdošajā steigā mēs uz mirkli apstātos un iepazītos ar 10 īpašiem stāstiem par 10 īpašiem cilvēkiem, kas veicinājuši pozitīvas pārmaiņas.”

“TV3 Group” saka paldies visiem, kuri iesūtīja iedvesmojošus stāstus no visas Latvijas par līdzcilvēkiem, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu un iedvesmojošu rīcību ir veicinājuši pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā.

0 Komentāru