Gobzemam aizdomas, ka viņš tiek novērots. Vērsies Drošības policijā

4 komentāri
Gobzemam aizdomas, ka viņš tiek novērots. Vērsies Drošības policijā
TV3 Ziņas

“KPV LV” premjera amata kandidāts advokāts Aldis Gobzems vērsies Drošības policijā, lai lūgtu aizsardzību sev un ģimenei.

“Pēdējo nedēļu laikā esmu nācis klajā ar dažādiem vārdiem un uzvārdiem. Esmu bijis Drošības policijā, lai lūgtu manu un manas ģimenes drošību. Gar manu māju ir sākušas braukāt dīvainas mašīnas. Pēkšņi maniem ciemiņiem seko svešas automašīnas. Tiek novērots mans pagalms no blakus esošās mājas,” pauda Gobzems.

Tāpat Gobzems norādīja, ka viņš kā liecinieks ticis uzaicināts maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanā, kur policijas pārstāvji viņam uzdevuši jautājumus saistībā ar viņa publicēto informāciju sociālajos tīklos.

Jau vēstīts, ka Saeima trešdien, 20. jūnijā, piekrita aizturēt deputātu Artusu Kaimiņu (KPV LV) un veikt pie viņa kratīšanu. Par to nobalsoja Saeimas vairākums.

Pēc balsojuma Kaimiņš sniedza interviju medijiem, pēc kā uzreiz tika aizturēts un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieku pavadībā eskortēts no Saeimas ēkas.

Komentējot notikušo, Gobzems norādīja: “Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa galvenais advokāts būs Latvijas tauta 13. Saeimas vēlēšanās, un viņa aizturēšana ir saistīta ar vēlmi “aizvērt mutes” partijai “KPV LV”. 

Viņš apliecināja, ka trešdien aizturēts ne tikai Kaimiņš, bet arī Zakatistovs.

Lietā par nelikumīgu ”KPV LV” finansēšanu Zakatistovs un Kaimiņš liecinājuši pirms ilga laika, un tikai vienu reizi, uzsvēra Gobzems. Viņš norādīja, ka iepriekš saņēmis informāciju par to, ka KNAB izmeklētājam kāds liek šo lietu neizbeigt, lai gan tā nav bijusi perspektīva.

Aizturēšana notikusi uzreiz pēc tam, kad “KPV LV” sākusi saukt vārdos tās personas, kas saistītas ar dažāda veida korupcijas un “netīrās naudas” shēmām – tā izrietēja no Gobzema teiktā. Viņš uzsvēra, ka partijai sāka pārmest pārdošanos “Kremlim, Šķēlem un Meroni” uzreiz pēc tam, kad “KPV LV” sāka “saukt uzvārdus”.
4 komentāri