Komentāri
Glābšanas dienests izplata brīdinājumu par šīs nakts vētru
(Foto: LETA)

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), pamatojoties uz LVĢMC brīdinājumu par šonakt gaidāmajām spēcīgajām vēja brāzmām, norāda, ka iespējami elektropadeves un sakaru līniju bojājumi, koku lūšana, jumtu konstrukciju noraušana. VUGD aicina bez īpašas nepieciešamības neiet ārpus telpām, atturēt no pastaigām bērnus, vecus cilvēkus un invalīdus.

Kā ziņo LVĢMC, šodien, 7. februārī, no plkst. 16.00, sākot no piekrastes rajoniem, daudzviet Latvijā pastiprināsies rietumu puses vējš brāzmās 15-18 m/s. Nakts vidū vējš iegriezīsies no ziemeļrietumiem, ziemeļiem un piekrastes rajonos brāzmās sasniegs 20-23m/s, bet no rīta jūras piekrastē 25m/s.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VUGD paziņojumā aicina iedzīvotājus novākt liekos priekšmetus no māju balkoniem, turēt aizvērtas māju ieejas durvis, bēniņu lūkas, logus, novietot palīgbūvēs mājdzīvniekus, neatrasties pašiem un nenovietot transportlīdzekļus zem vientuļiem kokiem, celtniecības sastatnēm, reklāmas stendiem, elektropārvades līnijām un citām komunikācijām.

VUGD brīdina, – konstatējot bojātas elektropārvades līnijas vai norautus vadus, netuvojieties šiem objektiem, bet gan zvanīt Latvenergo avārijas dienestam pa tālruni: 80200404.

Lai laikus saņemtu informāciju, VUGD aicina neizslēgt televizorus un radiouztvērējus. Par drošību apdraudošiem negadījumiem pa tālruni 01 vai 112 laikus ziņojiet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam.

Lai nepārslogotu 112 līnijas, gadījumos, kad nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, VUGD aicina zvanīt uz 113.

Laika ziņas

Lasi vēl