Glābj asfaltā ielūzušu automašīnu

Komentāri

Vakar vakarā Iļģuciemā, Baltajā ielā, kāds automašīnas saimnieks bija spiests lūgt glābēju palīdzību, jo viņa auto iekritis bedrē. Turklāt spēkrats nebija izkustējies no vietas – vienkārši zem mašīnas riteņiem atvērās zeme.

Ap 22.00 vakarā sarkanās Hondas īpašnieks grasījies braukt savās darīšanās, kad, pieejot pie automašīnas, sapratis, ka tas nestāv vairs gluži uz riteņiem, bet atrodas pārdesmit centimetrus zemāk. Izrādās vietā, kur novietots spēkrats, ūdens izskalojis asfaltu, un tas zem automašīnas svara gluži vienkārši ielūzis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji notikušo raksturo kā nestandarta situāciju, taču arī tādās jāprot atrast pareizo risinājumu. Kad automobilis izcelts no bedres, notikuma vietu norobežojuši pašvaldības policisti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl