Glābējpatruļas darbs Ķīšezerā: palīdzības sniegšana un nelegālu makšķernieku tveršana

Komentāri

Ja par drošību krastā un tā tuvumā rūpējas glābēji inspektori, tad tālāk no krasta visa atbildība par ūdens satiksmes drošību gulstas uz kontroles grupas pleciem. Viņiem ir jākontrolē rūpnieciskā zveja, jāpārbauda makšķernieku dokumenti un glābšanas līdzekļu aprīkojums. Skaties video, kā tas notiek?

Ūdens satiksmes kontroles grupai ir jādodas palīgā dažādās situācijās. Piemēram, maija sākumā kāds makšķernieks, stāvot ūdenī, nespēja izkļūt atpakaļ krastā, jo viņam aiz muguras meldros bija izcēlies ļoti bīstams ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patruļas laikā kopā ar LNT filmēšanas grupu tika pārbaudīti dokumenti trīs makšķerniekiem. Visi norāda, ka ar lomu Ķīšezerā šogad pagaidām neveicas. Savukārt ar patruļas grupas dežurēšanu ūdeņos gan ir apmierināti.

Patruļas darbs Ķīšezerā:

Problēma – nelielais atalgojums glābējiem

 

Pērn Rīgas pludmalēs bija ievērojams glābēju trūkums. Viens no būtiskākajiem iemesliem tam bija zemais atalgojums – aptuveni 500 eiro pēc nodokļu nomaksas. Šogad atalgojums palielināts, un vismaz visās Rīgas oficiālajās pludmalēs ir pietiekams glābēju skaits.

Bieži glābējiem ir jāsniedz pirmā palīdzība atpūtniekiem, kā arī jāsteidzas palīgā vecākiem, kuri pludmalē ir pazaudējuši savus bērnus. Siltās dienās vienlaikus mēdz pazust pat divi bērni. Uz ūdens visbiežāk palīdzība ir nepieciešama motorlaivas vadītājiem, kuriem pēkšņi pārstājis darboties dzinējs vai salūzuši airi.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl