Komentāri
Glābēji palīdz zēnam, kura kāja iesprūdusi slidkalniņā
Foto: Flickr.com / Stephen Kruso

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki otrdien Iecavā palīdzējuši kādam zēnam, kura kāja bija iesprūdusi slidkalniņā.

VUGD norāda, ka ap plkst. 19.30 Iecavā, Edvarta Virzas ielā, septiņus gadus vecam puisēnam rotaļājoties kāja iesprūda slidkalniņa konstrukcijā. Notikuma vietā ieradās glābēji un iesprūdušo bērna kāju veiksmīgi atbrīvoja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā diennaktī VUGD kopumā saņēmis 53 izsaukumus – dzēsti 20 ugunsgrēki, tostarp trīs meža ugunsgrēki, veikti 26 glābšanas darbi, bet septiņi izsaukumi izrādījušies maldinoši.

Divi no veiktajiem glābšanas darbiem bijuši saistīti ar palīdzības sniegšanu cilvēkiem, kuri apmaldījušies mežā.

Ap plkst. 12.00 Limbažu novada Pāles pagastā purvā bija apmaldījusies 79 gadus veca sieviete. Glābēji ar dienesta automašīnu piebrauca pie purva un ieslēdza skaņas signālu. Dodoties virzienā, no kura nāca skaņa, sieviete veiksmīgi no purva izkļuva.

Savukārt pirms plkst. 16.00 glābēji saņēma izsaukumu uz mežu Ķekavas novada Daugmales pagastā. Tur bija apmaldījies kāds vīrietis. Tomēr VUGD darbinieki pat nepaspēja aizbraukt līdz notikuma vietai, kad vīrietis paša spēkiem no meža jau bija izkļuvis.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl