Glābēji no Rīgas kanāla izvelk bērnu ratiņus

Komentāri

Ar iedegtām bākugunīm pa pilsētas ielām braucoša glābēju automašīna ar laivu aizmugurē, daudzi cilvēki, kas sapulcējušies pie tiltiņa Kronvalda bulvārī, un kanāla ūdenī peldoši sarkani bērnu ratiņi. Šausminošs komplekts, kas ne vienam vien garāmgājējam lika domāt par visļaunāko – aukstajā kanāla ūdenī nonācis mazulis, savukārt glābējiem katra sekunde ir no svara, lai pagūtu izglābt viņa dzīvību.

Realitāte gan izrādījās krietni vien pozitīvāka par šķietamo. Bērns, kuram pieder ratiņi, stāvēja tur pat uz tiltiņa kopā ar savu auklīti un noskatījās notiekošajā jezgā. Bija notikuši vienkārša kļūda, ko sieviete paskaidroja īsi un konkrēti.

”Tā ir vienkārši sagadīšanās. Mēs sākām barot pīles, un ratiņi sāka ripot,” stāsta auklīte.

Acīmredzot sieviete bērnu no ratiem izcēlusi, bet ratiņus atstājusi uz krasta slīpuma, tāpēc tie vienā mirklī paši sākuši ripot lejup un ieripojuši kanālā.

Labi, ka ar bērnu viss labi, taču sieviete, protams, ir panikā – darba devējiem taču kaut kā nāksies paskaidrot notikušo ķezu. Lai rati nepaliktu peldam kanālā, glābēji vienā mirklī tos no ūdens izcēla un atdeva sievietei.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl