Ģirģens cer, ka futbola aģenta slepkavība tiks atklāta

54 komentāri
Ģirģens cer, ka futbola aģenta slepkavība tiks atklāta
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) cer uz Valsts policiju un citiem dienestiem, ka šodien Rīgā notikusī futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība, tāpat kā citas slepkavības, tuvākajā laikā tiks atklātas. “Šis ir virsuzdevums,” žurnālistiem sacīja politiķis.

Ģirģens uzskata, ka daudz paveicis iekšlietu jomas sakārtošanā un iekšējās drošības stiprināšanā, taču viņš aicina valdību iekšējo drošību noteikt par “top prioritāti”, jo iekšlietu dienestiem ir nepieciešami materiāltehniskie resursi un apmācība.

Vairākām pēdējām skaļajām slepkavībām līdz šim nav zināmi rezultāti, piemēram, nav ziņots, ka būtu atklātas juristu Mārtiņa Bunkus un Pāvela Rebenoka slepkavības. Ģirģena skatījumā, neņemot vērā atsevišķus incidentus, Latvija kopumā ir droša valsts.

Ministrs informēja, ka šodien pastrādātā slepkavība tiek rūpīgi izmeklēta, visi iekšlietu dienesti “reaģējuši profesionālā līmenī” un veikuši standarta procedūras. “Nešaubos, ka slepkavība tiek izmeklēta ar nepieciešamo intensitāti,” uzsvēra ministrs.

Jau ziņots, ka futbola aģenta Bezzubova nogalināšana varētu būt pasūtījuma slepkavība, kas saistīta ar cietušā profesionālo darbību, pieļauj izmeklētāji, vienlaikus uzsverot, ka Valsts policija izmeklē arī citas versijas.

Uzbrukums Bezzubovam notika trešdienas rītā Purvciemā brīdī, kad viņš vēlējās izbraukt uz Gunāra Astras ielu.

Uzbrucēji pārvietojušies ar melnas krāsas “BMW X5” markas automašīnu ar tonētiem aizmugurējiem stikliem. Automašīnai ir bojāts labais sāns.

Mašīnai, iespējams, var būt mainītas valsts reģistrācijas numurzīmes, tajā skaitā arī Krievijas Federācijas numurzīmes, norādīja Valsts policijā.