12% iedzīvotāju savas ģimenes labklājību vērtē kā labu

0 Komentāru
12% iedzīvotāju savas ģimenes labklājību vērtē kā labu
FOTO: LETA

Savas ģimenes pašreizējo materiālo stāvokli kā labu septembrī vērtēja 12% iedzīvotāju, liecina jaunākā “DNB Latvijas barometra” pētījuma rezultāti. Tas ir pieaugums salīdzinājumā ar augustu, kad ģimenes materiālo stāvokli kā labu vērtēja 10% iedzīvotāju.

To iedzīvotāju skaits, kuri savas ģimenes pašreizējo materiālo stāvokli vērtējuši kā sliktu, septembrī bija 31%, bet augustā šādu iedzīvotāju skaits bija 38%.

2014. gada septembrī biežāk nekā augustā iedzīvotāji savas ģimenes pašreizējo materiālo stāvokli vērtējuši kā “viduvēju” – augustā šāds vērtējums bija 51% iedzīvotāju, bet septembrī – 56%.

Septembrī par pieciem punktiem palielinājies pašreizējā ģimenes materiālā stāvokļa vērtējuma indekss – no mīnus 18 punktiem augustā līdz mīnus 13.

Septembrī biežāk nekā pirms mēneša izteiktas pozitīvas prognozes par ģimenes materiālo stāvokli pēc gada – uz uzlabošanos norādīja 20% (augustā – 19%), bet uz pasliktināšanos – 15% (augustā – 20%). Ģimenes materiālā stāvokļa attīstības prognozes indekss septembrī ir pakāpies virs nulles atzīmes un ir plus divi salīdzinājumā ar mīnus vienu augustā.

 

0 Komentāru