1 komentārs

Latvijas Ģimenes ārstu asociācija rīkos streiku, tomēr par akciju veidiem vēl lems asociācijas biedri.

Tiek plānots, ka protesta akcijas varētu notikt nākamgad. Neapmierinātība ar veselības sistēmu kopumā, tostarp neveiksmīgā e-veselības projekta īstenošana, kā arī nākamā gada budžeta pieņemšana, kur neesot paredzēts algu pieaugums medicīnas darbiniekiem, ir galvenie iemesli, kāpēc ārsti vēlas rīkot streiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Intervijā raidījumam “900 sekundes” asociācijas vadītāja Sarmīte Veide stāstīja, ka šobrīd tiek darīts viss, lai no Latvijas aizbrauktu kvalificēti ārsti un nesen mācību iestādes beigušie mediķi izvēlētos strādāt citur, jo zina, ka Latvijā viņi nespēs saņemt pienācīgu atalgojumu.

Tikmēr veselības ministre Anda Čakša neredz pamatojumu Ģimenes ārstu asociācijas vēlmei rīkot streiku, jo Veselības ministrija par problēmām nozarē šobrīd aktīvi risinot sarunas ar visām nozares organizācijām.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Kādēļ politiki un ministriju darbinieki visos limeņos neatbild uz konkrētiem jautājumiem, piemēram-kas tiek darīts, lai jaunie ārsti nebrauktu prom.Savas algas palielina regulāri, jo to nosaka likums.Kad būs likums, lai adekvati palielinatu algas speciālistiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl