Ģimenes ārsti turpina streiku; sarunas ar Veselības ministriju turpinās

Komentāri

Valstī joprojām notiek ģimenes ārstu streiks. Ceturtdien, 5. oktobrī, ārsti asociācijas sēdē lems par turpmāko streika gaitu. Streikojošajiem ģimenes ārstiem Veselības ministrija sola nedaudz tā dēvēto kapitācijas naudu, taču izvirzījusi jaunus noteikumus. Tagad tiks prasīts reizi gadā vērtēt pacientu veselību.

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide, pakāpeniski pacientu skaits pieaug uz apmeklējumiem un rindas pagarinās. šīs te piecas darba dienas rinda noteikti it garāka, jo mēs pieņemam dienā līdz 20 pacienti9em. Es pieņemu, – ja laikapstākļi pasliktināsies, saslimstības pieaugs un tad varētu vairāk pacienti just šo te pieejamību pie ģimenes ārstiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas aplēsēm šobrīd streikā piedalās aptuveni 500 ģimenes ārstu. Streika laikā ārsti nepieņem vairāk par 20 pacientiem dienā, neveic profilaktiskās apskates pieaugušajiem, kā arī neslēdz līgumu ar “e-veselības” sistēmu.

Video – Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide skaidro, kā turpinās ģimenes ārstu streiks

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl