Ģimenes ārsti turpina streiku; sarunas ar Veselības ministriju turpinās

Komentāri

Valstī joprojām notiek ģimenes ārstu streiks. Ceturtdien, 5. oktobrī, ārsti asociācijas sēdē lems par turpmāko streika gaitu. Streikojošajiem ģimenes ārstiem Veselības ministrija sola nedaudz tā dēvēto kapitācijas naudu, taču izvirzījusi jaunus noteikumus. Tagad tiks prasīts reizi gadā vērtēt pacientu veselību.

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide, pakāpeniski pacientu skaits pieaug uz apmeklējumiem un rindas pagarinās. šīs te piecas darba dienas rinda noteikti it garāka, jo mēs pieņemam dienā līdz 20 pacienti9em. Es pieņemu, – ja laikapstākļi pasliktināsies, saslimstības pieaugs un tad varētu vairāk pacienti just šo te pieejamību pie ģimenes ārstiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas aplēsēm šobrīd streikā piedalās aptuveni 500 ģimenes ārstu. Streika laikā ārsti nepieņem vairāk par 20 pacientiem dienā, neveic profilaktiskās apskates pieaugušajiem, kā arī neslēdz līgumu ar “e-veselības” sistēmu.

Video – Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide skaidro, kā turpinās ģimenes ārstu streiks

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl