Ģimenes ārsti piesaka streiku no 3. jūlija

2 komentāri

Tā kā situācija ģimenes medicīnā ir kļuvusi kritiska, ģimenes ārsti nolēmuši jūlijā streikot, tā LNT Ziņām pavēstīja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide.

Asociācijas izveidotā streika komiteja šodien iesniegusi streika pieteikumu Veselības ministrijai, Nacionālajai trīspusējās sadarbības padomei un Valsts darba inspekcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimenes ārsti plāno sākt streiku šā gada 3. jūlijā un pārtraukt ģimenes ārsta pakalpojumu sniegšanu līdz brīdim, kad izdosies panākt vienošanos ar Veselības ministriju un valdību par streika prasību izpildi.

Ārsti pieprasa palielināt pašlaik noteikto 1,25 eiro kapitācijas naudas maksājumu ģimenes ārstam, palielināt ģimenes ārsta veikto manipulāciju tarifus, kā arī palielināt māsu un ārstu palīgu atalgojumu.

TOP komentāri

  • Laine Subotiallo
    0 0 0

    Laine Subotiallo

    Tie pasi gimenes arsti kuri nespej iziet vienkarsu parbaudi kas ietilpst vinu darba puenakumos??tas 18 jeb cik vinas tur bija ir pelnijusas algas pielikumu ka ari tie kuri patiesam ir labi arsti bet parejie lai aizmirst ja nedara savu darbu un pat nezin kas ietilpst vinu darba pienakumos lai iet atpakal uz universitati!!tikai un vienigi profesionali godpratigi arsti ar lielo burtu ir pelnijusi pielikumu nevis visi!!
  • Dainis Graudins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl