Ģimenes ārsti piesaka streiku no 3. jūlija

2 komentāri

Tā kā situācija ģimenes medicīnā ir kļuvusi kritiska, ģimenes ārsti nolēmuši jūlijā streikot, tā LNT Ziņām pavēstīja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide.

Asociācijas izveidotā streika komiteja šodien iesniegusi streika pieteikumu Veselības ministrijai, Nacionālajai trīspusējās sadarbības padomei un Valsts darba inspekcijai.

Ģimenes ārsti plāno sākt streiku šā gada 3. jūlijā un pārtraukt ģimenes ārsta pakalpojumu sniegšanu līdz brīdim, kad izdosies panākt vienošanos ar Veselības ministriju un valdību par streika prasību izpildi.

Ārsti pieprasa palielināt pašlaik noteikto 1,25 eiro kapitācijas naudas maksājumu ģimenes ārstam, palielināt ģimenes ārsta veikto manipulāciju tarifus, kā arī palielināt māsu un ārstu palīgu atalgojumu.

TOP komentāri

  • Laine Subotiallo
    0 0 0

    Laine Subotiallo

    Tie pasi gimenes arsti kuri nespej iziet vienkarsu parbaudi kas ietilpst vinu darba puenakumos??tas 18 jeb cik vinas tur bija ir pelnijusas algas pielikumu ka ari tie kuri patiesam ir labi arsti bet parejie lai aizmirst ja nedara savu darbu un pat nezin kas ietilpst vinu darba pienakumos lai iet atpakal uz universitati!!tikai un vienigi profesionali godpratigi arsti ar lielo burtu ir pelnijusi pielikumu nevis visi!!
  • Dainis Graudins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl