6 komentāri

Ģimenes ārstiem nav saprotama ministrijas prasība reizi gadā vērtēt pacientu veselību. Tas būs dārgāk, un divas trešdaļas ģimenes ārstu nespēs to veikt. Tā piektdien, 29. septembrī, raidījumam “900 sekundes” sacīja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas pārstāvis Pauls Princis.

Streikojošajiem ģimenes ārstiem, iespējams, izdevies pavirzīties soli uz priekšu, lai Veselības ministrija pildītu izvirzītās prasības. Ministrija sola nedaudz lielākas tā dēvētās kapitācijas naudas, taču nākusi klajā ar jaunu prasību ārstiem. Plašāk – sarunā ar Paulu Princi.

TOP komentāri

 • Alise
  +2 +2 0

  Alise

  Bet kā var izvērtēt pacienta veselības stāvokli, ja daudzi pacienti nemaz neatnāk pie ārsta gada laikā.
  Bez tam, pats izvērtēšanas process aizņemtu nenormāli daudz laika, ja ārstam ir ap 2000 pacientu. Man kā pacientam ir svarīgi, lai ārsts mani ārstē nevis nod vērtējumu, atzīmi manam veselības stāvoklim. Ar to kā reiz varētu nodarboties ministrijas aparāts!
 • Anna
  +2 +1 -1

  Anna

  Tad varbūt radīsies interese par pacienta veselību nevis jānodarbojas tikai ar recepšu un norīkojumu izrakstīšanu
 • s
  0 0 0

  s

  Domāju, ka ministrijas prasibas ir pamatotas-ja gim.ārstam skaitās tik un tik pacienti, viņš par tiem sanem zināmu algu.Ja cilvēks slimo, viņš griežas pie ārsta, tātad ārsts redz viņu.Ja cilvēks ir vesels,viņam vienalga nepieciešama vizīte gan san. grāmatiņa, gan med.izziņa citādos gadījumos.Pārējie veselie ir ļoti nedaudzi, kas lielu laiku neprasa noskaidrot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl