Ģimenes ārsti gatavojas protestiem, pieļauj streiku

Komentāri

Ģimenes ārsti gatavojas protesta akcijām. Ārstus neapmierina e-veselības ieviešanas gaita un nepietiekamais nozares finansējums. Taču pēc šodienas apspriedes ārsti vēl nebija gatavi apstiprināt nesenos draudus, ka varētu pat rīkot streiku.

Ģimenes ārstus satrauc divi jautājumi – e-veselības sistēmas ieviešana un atalgojums. Valdības šīsnedēļas lēmums par deviņiem mēnešiem pārcelt datumu, kad visiem būs obligāti jāsāk lietot e-veselības sistēma, nav devusi rezultātu. Ārsti sūdzas, ka sistēmā nav iespējams reģistrēt visus pacientus un daudz laika aizņem recepšu izrakstīšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimenes ārsti ir gatavi protestēt arī pret to, ka visiem nozares mediķiem nākamgad nav plānots atalgojuma pieaugums.

Šodien Ģimenes ārstu asociācijas valde vienojās, ka pēc Jaunā gada organizēs plašu protesta akciju. Tiesa gan, valde neuzņēmās atbildību izlemt par to, kā šie protesti izpaudīsies.

Ģimenes ārstiem tikšot nosūtītas anketas, lai noskaidrotu kāds protesta veids tiks īstenots. Neesot izslēgts arī streiks. Par to, kad un kā notiks protesti, būšot zināms jau gada beigās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl