Ģimenes ārsti gatavojas protestiem, pieļauj streiku

Komentāri

Ģimenes ārsti gatavojas protesta akcijām. Ārstus neapmierina e-veselības ieviešanas gaita un nepietiekamais nozares finansējums. Taču pēc šodienas apspriedes ārsti vēl nebija gatavi apstiprināt nesenos draudus, ka varētu pat rīkot streiku.

Ģimenes ārstus satrauc divi jautājumi – e-veselības sistēmas ieviešana un atalgojums. Valdības šīsnedēļas lēmums par deviņiem mēnešiem pārcelt datumu, kad visiem būs obligāti jāsāk lietot e-veselības sistēma, nav devusi rezultātu. Ārsti sūdzas, ka sistēmā nav iespējams reģistrēt visus pacientus un daudz laika aizņem recepšu izrakstīšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimenes ārsti ir gatavi protestēt arī pret to, ka visiem nozares mediķiem nākamgad nav plānots atalgojuma pieaugums.

Šodien Ģimenes ārstu asociācijas valde vienojās, ka pēc Jaunā gada organizēs plašu protesta akciju. Tiesa gan, valde neuzņēmās atbildību izlemt par to, kā šie protesti izpaudīsies.

Ģimenes ārstiem tikšot nosūtītas anketas, lai noskaidrotu kāds protesta veids tiks īstenots. Neesot izslēgts arī streiks. Par to, kad un kā notiks protesti, būšot zināms jau gada beigās.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl