Ģimenes ārste: Ja nu uz ielas kāds nokritīs, tad palīdzība netiks atteikta!

4 komentāri

Lauku doktorātos pagaidām jaunus pierakstus neveic līdz trešdienai, tas nozīmē, ka ģimenes ārsti ir patiešām noskaņojušies streikot vairākas dienas.

Tikmēr pacienti šajās dienās vēl steidza izmantot ģimenes ārstu pakalpojumus. Ropažu doktorātā LNT ziņas gan novēroja rosību, taču ne tādu, lai teiktu, ka pacienti praksi gāztu riņķī. Pacientus gaidāmais streiks nebaida – viņi atbalsta savu ģimenes ārsti un ir viņas pusē.

Streika laikā ģimenes ārste neatpūtīsies, tāpat nāks uz darbu – rakstīs un kārtos papīrus, ko parasti atliek laika darīt vien naktīs.

Kristīne Birzniece-Bērziņa
ģimenes ārste

Būs zīme pie durvīm, durvis būs ciet. Nu, ja nu akurāt uz ielas kāds nokritīs, tad palīdzība netiks atteikta, viennozīmīgi.

Pacientiem streika laikā tiks sniegta akūta palīdzība – ja kādam būs sāpes sirdī, vēderā, asiņošana vai traumas. Pārsvarā praksē esot mierīgi – ar ikdienas receptēm un pārbaudēm. Taču mēdz būt izņēmumi. Un ārkārtas situācijām ģimenes ārsti būs gatavi arī streika laikā.

Lasi vēl

 • Zane
  +3 +3 0

  Zane

  Ģimenes ārsti uz ielas sniedz palīdzību? Ātrajai palīdzībai ņem nost darbu?!
 • Inese
  +2 +2 0

  Inese

  Ko nu muld! Ja cilvēks nokrīt uz ielas, tad sauc Ātro palīdzību, nevis ģimenes ārstu! Toties, ja saslimst un vajadzīga slimības lapa, tad ies pie cita, nestreikojoša ārsta, lai nebūtu neattaisnots darba kavējums.
 • Opis VA
  0 0 0

  Opis VA

  Tikai nepācenšaties kādam uz ielas pakritušajam pārāk daudz palīdzēt, jo , - Ja kas noies greizi tas cietušais var ar lielu blīkšķi Jūs iesūdzēt tiesā, par nekvalificētu palīdzību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl