Ģimenei, kura dzīvo ļoti nabadzīgos apstākļos, nepieciešams cilvēku atbalsts

31 komentārs
Ģimenei, kura dzīvo ļoti nabadzīgos apstākļos, nepieciešams cilvēku atbalsts
FOTO: Flickr

Abavas pagastā ļoti nabadzīgos apstākļos dzīvo kāda trīs bērnu ģimene. Ģimenē seši cilvēki, kopējie mēneša ienākumi – 286 eiro. Ģimenei ir piešķirts trūcīgo personu statuss. Tētis strādā gadījuma darbus, jo pastāvīgu atrast neizdodas. Mamma dzīvo mājās, jo vecmāmiņa ir ļoti slima ar vēzi.

Ģimenei nepieciešams apģērbs un apavi (Aivis 13 gadu, 135 cm, 38., Elīna 12 gadu, 135 cm 37., Markuss 6 gadi, 130 cm, 30, mamma 174 cm, M, 39., tētis 188 cm, XL, 46.,” vēsta ieraksts Labdarības lapā.

Vajadzīgs arī dīvāns vai izvelkamie krēsli, jo šobrīd visi bērni guļ vienā guļvietā, segas, spilveni, gultasveļa, tapetes, cepeškrāsns, jo mājās ir tikai malkas apkure.

Ja jums ir iespēja palīdzēt šai ģimenei, sazinieties ar labdarības organizāciju, lai noskaidrotu, kā nogādāt nepieciešamās lietas ģimenei.

Tālrunis: +371 22442000
E-pasts: labdaribaslapa@gmail.com

TOP komentāri

 • domgrauds
  +10 +10 0

  domgrauds

  Mēs cilvēki vienmēr palīdzam, ziedojam, atbalstam ,sūtam ko varam uz Ziemsvētku dāvanām trūcīgiem, atbalstam un ziedojam slimiem, u.t.t, bet kad vienreiz valsts rūpēsies, lai mūsu zem'itē būtu darbs un varetu pelnīt nevis lūgt. Kad vienreiz domās par tautu nevis bēgļiem, karu un par jebkuru pasaules malu tikai ne par savu LV. Mēs nelūdzam mēs pieprasām darbu un atbalstu tautai, ši valsts ir priekš mums, nevis mēs priekš valsti.
 • vita
 • vita
  +9 +9 0

  vita

  Macisimies dzivot no ta ko varam izzaudzet,ne lugties .Sodien visiem gruti,ja visi lugtos,butu traki!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl