13 komentāri
Ģimenē notikusi traģēdija – nepareizas “ārstēšanas” dēļ meitene vairs nestaigā; lūdz ziedot

“Kad vecāki sāka vākt analīzes, lai veiktu operāciju Vācijā, no turienes atnāca atbilde, ka diagnoze nav pareiza un “ārstēšana” triju mēnešu garumā noveda mazmeitu līdz galējam stāvoklim: viņa vairs nestaigā, ir slimā kaula lūzumi, sāpes. Viņu jānēsā uz rokām, jo pārvietošanās ar kruķiem sagādā sāpes,” tā par mazmeitiņas Laumas Dzalbes stāvokli informē viņas vecmāmiņa Anna.

Laumas vecmāmiņa Anna izsaka milzīgu pateicību par līdz šim sniegto atbalstu. Viņa stāsta, ka šobrīd vecāki un Lauma ir Minhenē, tomēr stāvoklī ar stipri palielinātu audzēju neviens meiteni neuzņemas operēt un ķīmijterapija jāsāk no jauna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ne vairs atpakaļ vest, ne naudas vajadzīgās sameklēt – slimnīca apmaksā tikai vienu “ķīmiju” un operāciju. Atrašanās slimnīcā ir ļoti dārga, nepieciešams īrēt dzīvokli un nepieciešami taksista pakalpojumi, jo meita palikusi viena Minhenē, nespēs nēsāt meitenīti līdz klīnikai un apmešanās vietai,” stāsta vecmāmiņa Anna.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PLMLP), kā arī meitenes vecmāmiņa Anna aicina sniegt palīdzību nelaimē nonākušajai ģimenei. “Liels lūgums mums palīdzēt, varbūt vēl izdodas glābt bērnu un kāju. Ir ļoti smagi rakstīt tādus vārdus, bet citas cerības kā Jūsu palīdzība man nav,” saka Anna.

Ziedojumu konts:

Saņēmējs: Anita Dzalbe;

Personas kods: 240681-12401;

SEB bankas konts: LV87UNLA0095120706010;

Maksājuma mērķis: Laumai

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl