Ģimene jau 16 gadus dzīvo bez elektrības un ūdens

3 komentāri
Ģimene jau 16 gadus dzīvo bez elektrības un ūdens
FOTO: LETA

Līga kopā ar vīru un trim nepilngadīgiem bērniem dzīvo netālu no šosejas Jelgava–Kalnciems, Valgundes pagastā. Jau 16 gadus ģimene ir spiesta dzīvot tumsā, jo tā arī neizdodas sakrāt līdzekļus, lai ēkai pievilktu elektrību. Mājā nav pievilkts arī ūdens. Lai uzlādētu mobilo tālruni, nākas iet pie kaimiņiem, kur dažreiz tiek mazgāta arī veļa.

Ģimene dzīvo vecāku mantotā, pavisam nelielā mājiņā, un visiem tur vietas diemžēl nepietiek, tādēļ mamma ar tēti pa nakti paliek ceļojumu furgonā, kurš ir aprīkots ar kurināmo krāsniņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādu laiku ģimenei elektrības trūkumu aizstāja ar ģeneratoru, diemžēl arī tas savu mūžu nokalpojis, un ģimene ir spiesta dzīvot sveču gaismā.

Līga ar vīru un bērniem cer uz cilvēku atsaucību, jo pašu spēkiem nepieciešamo summu nevar sakrāt, un diemžēl pašvaldība šajā gadījumā ir bezspēcīga.

Šobrīd pieteikts elektrības pievilkšanas projekts un saņemtas aptuvenās A/S Latvenergo izmaksas, kas veido aptuveni 4500 eiro. Bez sabiedrības atbalsta diemžēl ģimenei palīdzēt nav iespējams.

Ziedojumu iespējams veikt uz biedrības kontu.
Biedrība: LABĀS SIRDS KLUBS
Banka: SWEDBANK
Konts: LV08HABA0551039748727
Ar norādi ziedojums elektrības pievilkšanai Valgundes ģimenei.

TOP komentāri

  • rudensroze
    0 0 0

    rudensroze

    Acīm redzot- 16 gadus ģimenei prioritāte nav bijusi elektrība .....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl